Menü
Sepetiniz

Ayder İkili Ofis Kanepeleri

Ayder İkili Ofis Kanepeleri, ofis ortamlarının daha dekoratif ve göze hoş gelen bir boyuta taşınması konusunda mobilya seçimleri son derecede önemlidir. Ofis kanepe modelleri kapsamında gri rengiyle öne çıkan bu sade tasarım örneği de en fazla tercih edilenler arasında sayılabilmektedir. Aynı zamanda da bu tasarımın son derecede dekorasyona ayak uydurabileceği pozisyonda yer alabilmesi de her kullanıcının hoşuna gidebilecek bir detay olarak adlandırılabilmektedir. Her zaman kullanıcıların aradıkları şartları içermesi doğrultusunda da yaygın olarak talep görebilecek düzeyde olmaktadır.

Ayder İkili Ofis Kanepeleri, çalışma ortamının vazgeçilmezleri arasında sayılabilecek tasarımlar arasında sayılabilmektedir. Aynı zamanda da deri döşemesiyle beraber herkesin ilgisini çekebilen bir modeldir. Birinci sınıf kaliteyle işçiliği fiyat aralığıyla destekleyerek, herkesin memnun kalacağı kriterleri kapsayan bir model olarak adlandırılmaktadır. Bu sayede de herkesin istedikleri türdeki bir mobilya örneği olarak da adlandırılabilecektir. Bundan dolayı da kullanıcıların arzu ettiklerini karşılayabilecek standartlar doğrultusunda da uzun ömürlü olarak etkisini her bir çalışma alanına gösterebilecek olan tasarımlar arasında sayılabilecektir.

Ofis İkili Kanepe Özellikleri

Ofis ikili kanepe gövdesi fırınlamış gürgen ağacından hazırlanmaktadır. İnsan omurgasına ve oturma alışkanlıklarına en uyumlu formda ve ergonomik yapıda hazırlanan gövde gri sünger ile kaplanmaktadır. Süngerler kullanılan konumuna göre farklı kalınlıkta kullanılmaktadır. Oturma kısmı esnek lastikler kullanılarak yay gibi esnemesi sağlanır. Ofis kanepesi birinci sınıf suni deri ile döşenmiştir, ayak olarak elektrostatik toz boyalı metal ayaklar tercih edilmiştir.

İkili Ofis Kanepe İmalatı

İkili ofis kanepesi hazırda bulunmayıp siparişle beraber imalatı yapılır, imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Müşterinin talebine göre renkleri ve özellikleri belirlenir. Kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. İstenilen renklerde suni deri veya kumaş ile imalatı gerçekleştirilir. Üretim süresi ortalama 1 haftadır, ancak sipariş sayısına ve imalat yoğunluğuna göre imalat süresi değişmektedir. Üretimde kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis koltuk yedek parçaları mevcut olup tek veya toplu olarak satışı mevcuttur, ayrıca koltuk sayısına ve işleme göre ofis koltuk tamiri gerçekleştirilir.

Ofis Kanepesi Ölçüleri

İkili ofis kanepesi genişliği 140 cm, derinlik 80 cm ve oturma yüksekliği ise 43 santimdir. Bu ölçüler sünger ve deri esneme genleşme durumuna göre birkaç santim farlılıklar olabilir. Toplu alımlarda farklı ölçülerde ve özelliklerde üretim yapılır.

Ofis Kanepeleri Teslimatı

Ofis kanepeleri imalatı firmamız tarafından yapılıp teslimatlar imalat adresimizden olmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı alımlarda üretimi tamamlanan ofis kanepesi paketleme işlemi yapılarak nakliye firmaları ile gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi