Menü
Sepetiniz

Arma Ofis Tekli Kanepe

Arma ofis tekli kanepe, ofisler için en uygun dekora sahip olup oldukça yaygın bir biçimde talep edilmektedir. Uzun süreler boyunca oturulmasına rağmen herhangi bir rahatsızlık ya da terleme durumunu meydana getirmemesiyle de öne çıkabilmektedir. Ofis koltuğu ucuz adı altında genel olarak destek veren bu modeller, aynı zamanda da kalite kokan tasarımlar olmasıyla da dikkat çekmektedir. Ofis koltukları fiyatları konusunda araştırma yapacak olan kişilerin genellikle bu modele yönelebilecekleri söylenebilecektir.

Ofis tekli kanepe tercihlerinde bulunarak, hem kendileri hem de misafirleri için uygunluk arz edecek modellere yönelenler için bu ürün istenilen şartları karşılayabilecektir. Ofis koltukları deri tasarımları dahilinde öne çıkan bu tasarım harikası, herkesin göz zevkine hitap edebilecektir. Dekoratif anlamda şahane bir kullanım ortaya koyarak, uzun vadede etkisini hissettire bilecektir. Herkesin iş yerlerine uyum sağlayabilecek ve en fazla göze çarpan tasarım olarak adından söz ettirebilecektir. Bu yüzden arma ofis kanepesine olan ilginin her zaman üst seviyelerde olduğu görülebilecek ve etkisi de kaçınılmaz konumda olacaktır.

Ofis Tekli Kanepe Özellikleri

Ofis tekli kanepe gövde iskeleti fırınlı gürgen ağacından oluşmaktadır. Oldukça sağlam bir yapısı olup uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ofis kanepe imalatında kullanılan süngerler konumuna göre farklı kalınlıkta olup 28 dansite yoğunluğunda olmaktadır. Tekli koltuğun oturak kısmı ithal lastikler ile donatılarak esneklik sağlanır. Koltuğun yüzey döşemesine birinci sınıf suni deri kullanılıp talep edilmesi halinde farklı renklerde deri veya kumaş ile döşenmektedir. Koltuğun sırt döşemesi baklava dilim diye tabir edilen dikiş ile tasarım zenginleştirilmiştir. Arma tekli kanepe ayağı profil metalden şekillendirilip yüzeyi parlak krom ile kaplanmıştır.

Ofis Tekli Kanepe Ölçüleri

Ofis tekli kanepe genişliği 90 santim, tekli koltuk derinliği 80 santim ve oturma yüksekliği ise 43 santimdir. Bu ölçüler yaklaşık değerler olup süngerin ve derinin esnemesine göre ölçülerde bir kaç santim farklı olabilirler.

Ofis Kanepeleri İmalatı

Ofis kanepeleri imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Hazırda ofis koltukları modelleri bulunmadığı için tüm ofis koltukları siparişle beraber üretilir. Üretim süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına, ham madde stok durumuna ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Üretimini yaptığımız ofis koltukları siparişle birlikte üretildiği için ofis kanepeleri ölçüleri, renkleri ve özellikleri alıcının talebi doğrultusunda üretilir. Kişiye özel olarak üretilen ofis koltuklarında iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Kanepesi Teslimi

Üretimden çıkan ofis kanepesi teslimi imalat adresinden yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş yeteri sayıda veya tutarda olması durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltukları şehirler arası nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Projeli çalışmalarda veya toplu siparişlerde özel tasarım ofis koltuk modelleri üretimi gerçekleştirilir. Toplu siparişlerde özel fiyat teklifi sunulmaktadır.

Arma ofis tekli koltuk takımına uygun makam koltukları (https://www.ucuzofiskoltuklari.com/makam-koltugu) ve fileli ofis koltuk (https://www.ucuzofiskoltuklari.com/fileli-koltuk) modellerini linklerden ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi