Menü
Sepetiniz

Anıl Makam Misafir Koltuğu

Anıl Makam Misafir Koltuğu

Anıl makam misafir koltuğu, bekleme alanlarında, ofis çalışma alanlarında ve makam odanızda misafirlerinizi daha iyi ve rahat koltuklarda ağırlamanız için tasarlanmıştır. Misafir bekleme koltuğu modern görünümlü tasarımı, rahat ve ergonomik oturumu ve sağlamlığıyla bekleme salonlarında uzun yıllar kullanabileceğiniz bir misafir koltuk modelidir. Misafir koltuğu cilalı ahşap kol ve ayağı ile deri döşemesi her mekana ve konsepte uygun bir koltuk modelidir. Sizin de bekleme salonlarına aradığınız misafir koltuk modeli olabilir.

Ofis Misafir Koltuğu Özellikleri

Anıl ofis misafir koltuğu monoblok masif ahşaptan gövdesi olup monoblok insan vücut yapısına uygun formda hazırlanmaktadır. Böylelikle koltukta rahat ve ergonomik oturum özelliği kazandırılır, bununla beraber koltuğun süngerleme aşamasında bel desteği gibi işlemler ile konfor üst seviyeye çıkarılır. Koltuğun yüzey döşemesinde birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup burada koyu kahve rengi deri kullanılmıştır. Koltuğun kolları masif ahşap ağaç tercih edilmiş olup ahşapların yüzeyi cila ile renklendirilir. Bekleme koltuğu ayağı metal profilden U şeklinde hazırlanmış olup bunun yüzeyi de elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Misafir Bekleme Koltuğu İmalatı

Ofis misafir bekleme koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılıp, ürünlerimiz hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretime alınır. Misafir koltukları imalat süresi ortalama 5 iş günü olup üretim süresi sipariş sayısına, yedek parçaların stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. Sayfamızda bulunan tüm ürünler kişiye özel olarak hazırlandığından özel ürün sınıfına girmektedir. Özel imalat ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis koltukları istenilen renklerde ve özelliklerde üretilir. Kullanmış olduğunuz tüm ofis koltuk modelleri için ofis koltuk yedek parçaları satışı yapılır. Ayrıca yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri gerçekleştirilir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzemeler TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Anıl misafir koltuğunun makam odaları için olan modeli makam koltuğu kategorimizde inceleyebilirisniz.

Ofis Koltukları Teslimatları

Üretimini yaptığımız ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılır. Ayrıca sipariş sayısına göre İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı alımlarda üretimi tamamlanan ofis koltukları paketlenerek nakliye firması ile gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi