Menü
Sepetiniz

Amigo Üçlü Bekleme Koltuğu

Amigo Üçlü Bekleme Koltuğu

Amigo üçlü bekleme koltuğu bekleme alanları için tasarlanmış, konforlu oluşu, modern görünümüyle sizinde ofisinizde yerini almalıdır. Üçlü bekleme koltuğu ofis giriş bekleme bölümlerinde, hastane lobilerinde, okul bekleme alanlarında ve benzeri daha birçok bekleme alanlarında oldukça sık tercih edilir. Tasarımıyla bulunduğu alanın dekoruna tam uyum sağlamaktadır.

Amigo Bekleme Koltuğu Özellikleri

Amigo üçlü ofis bekleme koltukları gövdesi monoblok ahşaptan oluşup ahşabın üzeri yüksek dansite yoğunluğunda gri süngerler ile kaplanır. Monoblok şekil itibariyle normal bir insan vücuduna tam uyum sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Yüzeye kullanılan sünger ile tahtanın sertlik hissi giderilir. Amigo üçlü bekleme koltuğu kumaş veya suni deri ile istenilen renklerden döşemesi yapılır. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzemeler TSE belgeli olup firmamız tarafından üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti verilmektedir. Tüm ürünlerimiz uzun yıllar konforlu bir biçimde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır.

Okul bekleme koltuğu kolları ve ayakları yekpare olup metal çubuk profilden yapılmıştır. Çeşitli ölçülerde kesilip büküldükten sonra son halini alan metal ayak yüzey kaplaması işlemi yapılır. Yüzeyi talebe göre parlak nikel kaplama da olabileceği gibi elektrostatik toz boya ile boyama yapılabilmektedir. Okul bekleme koltuğu ayağının metal olması koltuğa ayrı bir estetik katmıştır.

Amigo Üçlü Okul Bekleme Koltuğu Ölçüleri

Amigo üçlü okul bekleme koltuğu genişliği 150 santim olup ofis koltuk derinliği 60 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Ofis bekleme koltuğu ölçüleri yaklaşık değerler olup sünger ve döşeme malzemeleri esneme sinden dolayı ölçülerde bir kaç santim farklılıklar olabilir. Okul bekleme koltukları hazırda bulunmayıp siparişle üretildiği için istenilen renklerde ve özelliklerde üretilmektedir. Dolayısıyla kişiye özel üretim olmaktadır. Özel üretim sınıfına giren ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Bekleme Koltukları Üretim Süresi ve Teslimi

Ofis bekleme koltukları stoklu bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Ofis koltuğu üretim süresi ortalama 7 iş günü hesap edilmektedir. Üretim süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk kapasitesine ve resmi tatillere göre değişebilmektedir. Okul koltukları teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Yüksek miktarda alımlarda İstanbul içine teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ise teslimatlar şehirler arası nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Toplu alımlarda ve proje bazlı çalışmalarda ofis koltuk modelleri için özel fiyat çalışması yapılmaktadır. Ayrıca toplu alımlarda özel tasarım ofis koltukları imalatı yapılmaktadır. Ofis bekleme koltukları diğer modelleri ve yanlarına tercih edilen ofis kanepeleri modelleri için linkleri takip ediniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi