Menü
Sepetiniz

Alya Misafir Bekleme Koltuğu

Alya Misafir Bekleme Koltuğu

Alya misafir bekleme koltuğu ile bekleme alanlarını renklenecek, modern bir görünüm kazanacaktır. Ofis bekleme koltuğu gerek tasarımı gerek birinci sınıf malzeme kalitesi ve işçiliğiyle herkesin takdirini alan bir model. Oldukça sağlam ve ergonomik yapısıyla da rahat oturum ve uzun süre kullanım sağlar. Ofis lobi koltuğu bekleme alanlarında tercih edildiği gibi makam odası ve çalışma alanlarında masaların önlerinde ziyaretçiler içinde ideal bir bekleme koltuğu modelidir.

Alya Ofis Lobi Koltuğu Özellikleri

Alya ofis lobi koltuğu gövdesi metalden oluşup metalin üstü poliüretan sünger ile kaplıdır. Oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olup tasarım aşamasında rahat ve ergonomik oturumu yakalamak için insan vücuduna uygun normlarda eğimler verilmiştir. Kolların gövdeyle bütün olması koltuğa ayrı hava ve sağlamlık kazandırmıştır. Ofis lobi koltuğu döşemesinde temizliği ve bakımı kolay olan birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup farklı renklerde suni deri veya kumaş ile döşeme yapılabilmektedir. Koltuğun üretiminde işçilik konusunda da taviz verilmemektedir. Ürünlerimiz üretim aşamasında imalat hatalarına karşı sürekli kontrol edilmektedir. Bekleme koltuğu ayağı profil metalden hazırlanmış olup yüzeyi parlak nikel ile kaplanarak hem paslanmaya karşı önlem alınmış olup hemde görsel açıdan güzel bir görünüm kazandırılmıştır. 0

Ofis Lobi Bekleme Koltuğu İmalatı

Ofis lobi bekleme koltuğu imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilip imalat siparişle beraber başlamaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stokta bulunmayıp kişiye veya mekana özel üretim yapılmaktadır. Özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. İmalat süresi için 5 iş günü gerekmektedir. Ancak bu zaman sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. Üretimde kullanılan yüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis çalışma alanlarında kullanılan koltuklar için gereken ofis koltuk yedek parçaları tek veya toptan olarak satışı yapılmaktadır. Ayrıca bu tarz koltuklar için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri yapılmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içinde verilecek siparişlerde koltuk sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan ofis koltukları paketleme işlemi yapılarak taşıma işlemi için nakliye firmasına teslim edilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Ofis koltukları kullanıcıya montajı ve kurulumu yapılmış şekilde gönderilir, ilave bir kurulum ve montaj için işlem yapmanıza gerek yoktur.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi