Menü
Sepetiniz

Zula Ofis Makam Koltuğu

Zula ofis makam koltuğu iş alanlarından çalışma odalarına pek çok yerde kullanım için uygundur. Sağlamlığı test edilmiş koltuk, ergonomik özelliklere sahiptir. Çift destek parantezleri, koltuğu güçlendirerek büyük güç ve dayanıklılık sağlar. Yüksek kullanım alanları için, Zula ofis makam koltuğu yükseltilebilir. Koltuk tekerleklerinde çizikleri önleyen korumalar sandalyeyi hareket ettirmeniz gerektiğinde yumuşak bir şekilde kayarak zemininizi korur. Bel desteğine sahip Zula ofis makam koltuğu, gün boyu rahat etmenizi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Ofis koltuk kolçakları üzerinde konfor sağlamak amacıyla kumaş bölme yer alır. Standart ofis ortamlarına uyum sağlayan ofis makam koltuğu, gri üzerine koyu gri renklere sahiptir. Gün boyu devam eden konfor ve ideal çalışma alanına sahip olmak için idealdir.

Zula Ofis Makam Koltuğu Özellikleri

  • Yükseklik: Makam koltuğunun altında bulunan amortisör ile yükseklik ayarlanabilir.
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sert gri sünger ile sağlanmaktadır.
  • Ayak tipi: Yüzeyi parlak nikel ile kaplı metal yıldız ayak tercih edilmiştir.
  • Sırt tipi: Standart insan vücuduna uygun formda hazırlanmıştır.
  • Bel desteği: Monoblok kontra gövde ile gerekli eğim verilip gri sünger ile takviye edilmiştir.

Ofis makam koltuk gövdesi monoblok kontradan hazırlanmakta olup kontra ölçüleri ve eğimi insan vücuduna uygun formda presle hazırlanmaktadır. Daha sonra kontra gri sünger ile kaplanıp ilave bel boyun desteği oluşturulmaktadır. Makam koltuk döşemesinde birinci sınıf suni deri veya kumaş tercih edilmektedir. Fiyat farkı ödenmesi durumunda hakiki deri ile döşeme yapılmaktadır. İstenilen renklerde üretim yapılır. Makam koltuğu kolları ve ayağı parlak krom kaplı metalden oluşmaktadır. Kollar hem oturak hem de sırt kısmına sabitlendiği için koltuğa ilave bir sağlamlık katar. Koltuk mekanizması ile hem aşağı yukarı hareket sağlanırken öne ve arkaya doğru hareket edilip istenilen noktada kilitlenmesine imkan sağlar.

Ofis Makam Koltukları İmalatı ve Tamiri

Ofis makam koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilip, istenilen renklerden, özelliklerden ve sayıdan üretilir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ofis koltuğu imalatı için ortalama gereken süre 5 iş günüdür. Ancak sipariş sayısı, yedek parça stok durumu ve imalat kapasite yoğunluğuna göre üretim süresi değişebilmektedir.

Sayfamızda bulunan ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Tamamen kişiye yada mekana uygun şekilde üretilen ofis koltuk modelleri için iade ve değişim mümkün değildir.

Ofisinizde kullandığınız ofis koltuk modellerinde ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu halde satışını yapmaktayız, ayrıca yapılacak işleme ve koltuk sayısına bağlı olarak ofis koltuk tamiratı gerçekleştirilir.

Ofis Koltukları Teslimi

Üretimini yaptığımız ofis koltukları teslimi firmamızın imalat adresinden gerçekleştirilir. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatları firmamız gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcıya aittir. Ofis koltukları montajı ve kurulumu tamamlanmış şekilde kullanıcıya teslim edilir. Ürünlerimiz kullanıma hazır şekilde teslim edilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi