Menü
Sepetiniz

Zula Misafir Bekleme Koltuğu

Zula Misafir Bekleme Koltuğu

Zula misafir bekleme koltuğu, ofis bekleme ve lobi alanlarında rahatlık, modernlik ve kaliteyi arayanlar için tavsiye edeceğimiz bir bekleme koltuk modelidir. Ofis lobi koltuğu insan vücuduna uygun formda hazırlanmış gövdesi sünger takviyesiyle ergonomik rahatlık arttırılmıştır. Bekleme koltuğunda kullanılan parlak krom kaplı metal kol ve ayaklar birinci sınıf deri döşeme ile her mekana uyum sağlayacak bir model oluşturulmuştur. Sayfamızda bulunan tüm ofis lobi bekleme koltukları farklı renk ve özelliklerde üretilir.

Zula Misafir Bekleme Koltuğu Özellikleri

Zula misafir bekleme koltuğu gövde yapısı monoblok kontradan oluşmaktadır. Tahta hazırlanırken insan vücuduna uygun formda hazırlanmakta olup her vücuda uygun olacak şekilde rahat oturum sağlayabilmek için hazırlanır. Monoblok tahta gri sünger ile kaplanarak bel, oturak gibi kısımların desteği arttırılarak rahatlık ön plana çıkarılır. Ofis lobi koltuğu döşemesinde birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup istenilen renklerde ve özelliklerde imalat yapılır. Misafir bekleme koltuğu kolları ve ayağı metal profilden hazırlanmış olup metalin üzeri nikel krom ile parlatılmıştır.

Ofis Lobi Misafir Koltukları İmalatı

Ofis lobi misafir koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Bereket ofis olarak sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları firmamız tarafından üretilip renkleri, özellikleri ve diğer tüm detaylar müşterinin talebine göre hazırlanır. Kişiye özel üretim olarak üretim yapılan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatı için gereken süre ortalama 5 iş günüdür. İmalat süresi sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup üretimini yaptığımız ürünler imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis bekleme ve çalışma alanlarında bulunan koltuklarınız için ihtiyaç olan ofis koltuk yedek parçaları tek olarak veya toplu olarak satışı yapılmaktadır. Ayrıca koltuk sayısına ve yapılacak işleme göre ofis koltuk tamiri yapılmaktadır.

Ofis Bekleme Koltukları Teslimatı

Ofis bekleme koltukları teslimi firma imalat adresimizden yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda üretimi yapılan bekleme koltuğu nakliye firması aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi