Menü
Sepetiniz

Zeus Kapitone Makam Koltuğu

Zeus Kapitone makam koltuğu işlevli döner ofis koltuğu olarak en iyi çalışmanızı üretmenizi sağlar. Bu ofis sandalyesi, gününüzü kontrol etmenize yardımcı olmak için gereken konfora sahiptir. Kalın kumaş ve süngeri, hem otururken hem sırtınızı yasladığınızda gereksinim duyduğunuz rahatlık hissini verir. Modern güzelliği ile yaşam ve çalışma ortamınızda yer açın. Bu sayede ofiste herkesin sandalyesini yükseltin ve herkese özel bir oturma deneyimi yaşama imkanı verin. Ayarlanabilir yüksekliği ile ofis koltuğu dilediğiniz boyutlarda kullanmanıza olanak tanır. Büyük bel desteği ile kavisli sırt bölümü bulunmaktadır. Kontur yastığa sahip Zeus kapitone makam koltuğu, sizi gün boyu rahat tutacak. Kol kısmında gri zemin üzerine rahatlık hissini arttırmak üzere kumaş yerleştirilmiştir. Temizliği son derece kolaydır ve ıslak bez aracılığı ile silinerek gerçekleştirilir, deterjana gerek yoktur.

Zeus Kapitone Makam Koltuğu Özellikleri

  • Yükseklik: Amortisör ile ayarlanabilir
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sertlikte gri sünger tercih edilmiştir.
  • Ayak tipi: Krom kaplı metal yıldız ayak kullanılmıştır.
  • Renk: Bakımı ve temizliği kolay koyu gri suni deri seçilmiştir.

Deri yönetici koltuğu gövdesi monoblok kontradan hazırlanıp, kontranın yüzeyi gri sünger ile kaplanır. Monoblok insan vücuduna uygun formda hazırlanmış olup oturumu en rahat şekle göre hazırlanmıştır. Sünger ile yapılan ilave bel desteği ve  başlık ile konfor üst seviyeye çıkarılmıştır. Makam koltuğu döşemesinde temizliği ve bakımı oldukça rahat olan birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup istenilen renklerde suni deri, hakiki deri veya kumaş ile döşemesi gerçekleştirilir. Deri farklarından oluşacak fiyat farkı ürüne ilave edilir. Yönetici  koltuğu kolları ve ayağı nikel krom kaplı metallerden hazırlanmıştır. Kollar oturak ve sırta sabit olup gövdenin sağlamlığını pekiştirmektedir. Makam koltuk mekanizması çift kollu tilt mekanizma olup aşağı yukarı hareket sağlanırken ilave olarak öne ve arkaya doğru esneme hareketi yapıp istenilen noktada sabitlenmesine imkan sağlar.

Zeus Ofis Yönetici Koltuğu İmalatı

Ofis yönetici koltuğu imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilip üretim siparişle beraber olmaktadır. Ofis makam koltukları renkleri, özellikleri ve sayısı müşterinin talebine göre belirlenip üretimi yapılır.  Tamamen kişiye özel üretim olan ofis koltuklarında iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatı için ortalama  hafta süre gerekmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına, ham madde stok durumuna, imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir.

Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı  yıl garantilidir. Ofisinizde bulunan koltuklara ait amortisör, kol, metal veya plastik ayak gibi ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu halde satışı yapılmaktadır. Ayrıca koltuk sayısına ve yapılacak işleme göre ofis koltuk tamiri yapılır.

Ofis Koltukları Teslimi

Üretimini yaptığımız ofis koltuklarının teslimatları imalat adresimizden yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda üretimi yapılan ofis koltukları paketleme işlemi yapılarak alıcıya gönderilir. Gönderimler nakliye şirketleri aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Koltuklar kurulumu ve montajı yapılmış şekilde alıcıya teslim edilir. İlave bir montaj işlemi yapmanıza gerek yoktur.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi