Menü
Sepetiniz

Zeus Kapitone Çalışma Koltuğu

Zeus Kapitone Çalışma Koltuğu

Zeus kapitone çalışma koltuğu, siyah kaliteli kumaş döşemelere ve metal çerçeveye sahiptir. Ofis çalışma koltuğu, iyi bir izlenim bırakacağından iş yerinizde ya da ev ofisinizde odak noktası olacağından emin olabilirsiniz. Orta arka tasarım, birçok ayar için pratik bir seçimdir. Zeus kapitone çalışma koltuğu, ortadan üste ve arka bölgeye destek sunar. Dolayısıyla koltuk, gün boyunca masada çok fazla çalışan ve iyi sırt desteğine ihtiyaç duyan herkes için idealdir. Konforlu sırtlık sağlam bir sırt desteği sağlar. Koltuk kenarı alt bacaklardan basıncı alır ve dolaşımı iyileştirir. Sandalye, çalışma alanınızı zorlanmadan maksimum şekilde kullanmak için tekerlekleri yardımı ile kolayca döner. Pnömatik ayar kolu sayesinde yüksekliği istediğiniz şekilde ayarlamanız mümkün olacaktır.

Zeus Kapitone Çalışma Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup renk olarak siyah seçilmiştir.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Mekanizma altında bulunan amortisör ile yükseklik ayarı yapılabilmektedir.
  • Tekerlekler: Sert zeminde kolay hareket edebilen tekerler kullanılmaktadır.
  • Kolçak Tipi: Koltuğa bağlı sabit krom metal kol kullanılmıştır.
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sertlikte 28 dansite yoğunlukta gri sünger kullanılmaktadır.
  • Ayak tipi: Metal profilden hazırlanmış beşli yıldız konik ayak kullanılmıştır.

Ofis çalışma koltuğu monoblok gövdesi insan vücuduna uygun formda hazırlanmaktadır. Kontranın üzeri 28 dansite yoğunlukta gri sünger ile kaplanır, süngerleme işlemi sırasında ilave oturak ve bel desteği ile oturum rahatlığı arttırılır. Sünger işleminden sonra ofis çalışma koltuğu bakımı ve temizliği kolay olan birinci sınıf suni deri ile döşemesi yapılır. Fiyat farkı ürüne yansıtılmak suretiyle hakiki deri ile veya alev almaz özellikli kumaş ile döşeme de yapılır. Çalışma koltuğunda aksesuar olarak kolda parlak krom kaplı metal lama kol ile ayakta krom kaplı konik metal ayak tercih edilmiştir. Gerek rahatlığı ve gerekse modern tasarımıyla çalışma alanlarında modern görünüm ve ergonomik yapısıyla çok tercih edilir.

Ofis Çalışma Koltuğu İmalatı

Ofis çalışma koltuğu hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretimi gerçekleşir. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları gibi ofis çalışma koltuğu da tamamen kullanılacak mekana veya kişiye özel olarak üretilir. Özel üretim sınıfına giren ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Ofis çalışma koltuğu üretimi için gereken süre ortalama 5 iş günüdür. Üretim süresi sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalat kapasitesine göre üretim süresi değişmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzemeler ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofislerde mevcut koltuklarınız için amortisör, metal yıldız ayak ve kol gibi ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu halde satışı yapılmaktadır. Ayrıca yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri gerçekleştirilir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden gerçekleşir. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda koltuk paketleme işleminden sonra nakliye firmaları ile gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Ofis koltuk modelleri kullanıcıya kullanıma hazır montajlı şekilde teslim edilir, ilave montaj veya kurulum gerektirmez. Ancak nakliye fiyatlarının daha uygun çıkması amacıyla bazı ürünlerde amortisör ve ayak demonte gönderilir, bu parçaların yuvalarına oturtulmasıyla kullanıma hazır duruma gelir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi