Menü
Sepetiniz

Zer Ofis Çalışma Koltuğu

Zer Ofis Çalışma Koltuğu
-5 %

Zer ofis çalışma koltuğu farklı renkler ile çalışma ve yaşam alanlarını zenginleştirmek isteyenler için benzersiz bir alternatif sunuyor. İster bütün gün evden çalışın, ister hafta sonları dinlenebileceğiniz bir yere ihtiyacınız olsun, ister yan koşuşturma üzerinde çalışın, doğru ofis koltuğu konsantre olurken sizi rahat ettirir. Örneğin, modern tarzdaki ev ofisiniz için mükemmel olan bu görev koltuğu, beş kollu bir tekerlek tabanına sahiptir. Koyu ve standart renklerden sıkılanlar için mükemmel bir seçenek olan Zer ofis çalışma koltuğu, aradığınız konforu sağlamak üzere tasarlandı. Kolçak kısmındaki süngerli yapı, kollarınızın rahat etmesini sağlar. Ayarlanabilir yüksekliği ile herkese ve her masaya uyarlanabilir yapısı ile Zer ofis çalışma koltuğunu keşfedin. İş arkadaşlarınıza ve misafirlerinize zevk sahibi olduğunuzu göstermenin uygun fiyatlı yolu Zer ofis çalışma koltuğudur.

Zer Ofis Çalışma Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Temizliği ve bakımı kolay olan açık yeşil renk birinci sınıf suni deri tercih edilmiştir.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Koltukta bulunan amortisör ile sağlanıp istenilen yükseklikte ayarı yapılır.
  • Tekerlek: Sert zeminde dahi kolay ilerleyen akışkan tekerler tercih edilmiştir.
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sertlikte 28 dansite gri sünger kullanılmıştır.
  • Ayak tipi: Profil metal borudan hazırlanmış 5 tekerli boru yıldız ayak.

Ofis çalışma koltuğu metal gövde üzerine üzerine poliüretan sünger ile kaplanmış gövdesi olup ergonomik ve rahat oturum için insan vücuduna uygun yapıda hazırlanmıştır. Üretimin yaptığımız ofis koltukları uzun süre kullanımı yapılacak gibi hesap edilerek oturak ve sırt kısmına ilave süngerler ile rahat kullanımı arttırılmıştır. Çalışma koltuğu sünger yüzeyi birinci sınıf suni deri ile döşenmektedir. Döşemede tercih edilen deri veya kumaş temizliği ve bakımı kolay olup sağlam yapılı malzemeler tercih edilir. Ofis çalışma koltuk kolu metal lama demirden ve ayak profil borudan 5 dilimli olarak hazırlanıp yüzeyi parlak görünüm için nikel krom ile kaplanmıştır.

Ofis Çalışma Koltukları İmalatı

Ofis çalışma koltukları imalatı firmamız tarafından yapılır. Mevcutta hazır ofis koltuğu bulundurmayıp tamamen siparişle beraber üretim yapıyoruz. Tamamen kişiye ve mekana özel olarak üretilen ofis koltuk modellerinde özel imalat olduğundan iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalat için ortalama 1 hafta süre gerekmektedir. Ancak sipariş sayısına, koltuk yedek parça stok miktarına ve imalatın yoğunluk durumuna göre üretim süresi değişebilmektedir. Ofis koltukları üretiminde kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofislerinizde mevcut koltuklarınız için ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu şekilde satışı yapılmaktadır. Ayrıca yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri yapılmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. Ayrıca İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre ofis koltuklarının teslimatları firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda üretimi tamamlanan ofis koltuğu temizlik ve paketleme işlemi yapılarak taşıma firmasına teslim edilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Ofis koltukları montajı tamamlanmış şekilde alıcıya teslimi yapılır, ancak bazı durumlarda ve modellerde nakliye bedelinin düşük çıkması için amortisör ve ayak gibi demonte parçalar paket içinde ayrı gönderilir. Ancak bu parçalar için montaj işlemine gerek olmayıp yap boz şeklinde her parça yuvasına oturtulmak suretiyle kullanıma hazır olmuş olur.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi