Menü
Sepetiniz

Zebra Personel Çalışma Koltuğu

Zebra personel çalışma koltuğu ile ister ofiste ister evinizde konfor içerisinde çalışın. Yüksek kalitede sünger ve kumaş döşeme ile kaplı ofis sandalyesinde dik, entegre kollara ve koltuğun etrafında yüksek bir sırtlık bulunur. İsmini çizgi desenlerinden alan zebra personel çalışma koltuğu, geliştirilmiş konfor sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Metalik kolçak kenarları detay ve süslemeleri özel bir dokunuş sağlarken, koltuktaki köpük dolgu konfor ve destek sunar. Genel ofis ortamına uyum sağlayan renk ve modele sahip ofis personel çalışma koltuğunun tabanı, eğim kontrolü, bir döner mekanizma ve koltuk yüksekliğini istediğiniz uzunluklar arasında ayarlamak için manivelalı bir kaldıraç içerirken, beş kollu tekerleği görevden göreve kolayca kaymanızı sağlar. Temizliği oldukça kolaydır ve nemli bez çoğunlukla yeterlidir.

Zebra Personel Çalışma Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Birinci sınıf suni deri kahverengi tercih edilmiştir.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Yükseklik ayarı amortisör ile sağlanmaktadır.
  • Tekerlek: Sert zeminde dahi akışkan olan tekerler tercih edilmiştir.
  • Kolçak Tipi: Kollar koltuğa sabit olup parlak krom metal seçilmiştir.
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sertlikte 28 dansite gri sünger kullanılır.
  • Ayak tipi: Metal ahtapot konik ayak kullanılmıştır.

Ofis çalışma koltuğu gövde yapısı insan omurgasına uygun formda kontralardan hazırlanmış olup kontra daha sonra 28 dansite yoğunluğunda gri sünger ile kaplanır. Süngerleme esnasında da gerekli takviyeler ile oturma alanına ve bel kısmına destekler yapılarak konforlu oturum için iyileştirmeler yapılır. İmalat sırasında her kullanıcı için iyileştirmeler yapılmaktadır. Hazırlanan koltuk iskeleti döşeme sırasında temizliği kolay sağlam yapılı birinci sınıf suni deri kullanılır. İstenilen renklerde döşeme gerçekleştirilir. Ofis çalışma koltuğu aksesuar olarak kullanılan kollar lama metalden ayak ise profil borudan imal edilip yüzeyi parlak krom ile parlatılır. Ofis çalışma koltuk imalatında kullanılan tüm malzemeler ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Ofisinizde koltuklarınız için ihtiyaç olan ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu halde satışı yapılmaktadır. Ayrıca koltuk sayısına ve yapılacak işleme göre ofis koltuk tamiri yapılmaktadır.

Ofis Koltukları İmalatı

Ofis koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Sayfamızda bulunan ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Tamamen kişiye ve mekanınıza uygun özelliklerde üretilen ofis çalışma koltuğu özel üretim olduğundan iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları üretimi için zamana ihtiyaç vardır. İmalat için ortalama 1 hafta yeterlidir, ancak sipariş sayısına, sipariş verilen çalışma koltuğunun özelliğine, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna bağlı olarak üretim süresi değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltuğu teslimatları firmamızın imalatından yapılmaktadır, İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına bağlı olarak teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda üretimden çıkan ofis koltuğu temizlik ve paketleme işleminden sonra taşıma firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Ayrıca ofis koltukları montajı yapılmış kullanıma hazır şekilde teslim edilmekte olup ilave bir montaj ve kurulum gerektirmez. Sadece nakliye bedeli daha düşük çıkması için yap boz şeklinde olan ayaklar montajsız gönderilebilir, amortisörün mekanizmanın yuvasına oturtulmasıyla çalışır vaziyete gelmektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi