Menü
Sepetiniz

Zebra Ofis Yönetici Koltukları

Zebra Ofis Yönetici Koltukları

Zebra ofis yönetici koltukları, gün boyu otururken rahat etmenizi sağlayan ergonomik yapıya sahiptir. Bu sandalye, farklı oturma konfigürasyonları oluşturma esnekliği ile son derece avantajlıdır. İsmini üzerindeki çizgilerden alan yönetici koltuğu, kahverengi rengi ile şık ve rahat döşenmiş ortamlara uyum sağlar. Sandalyenin yastıklı sırt kısmı yastıklı ve rahattır. Zebra ofis yönetici koltukları dayanıklı kumaş döşeme ile kaplıdır. Geniş koltukta, katılımcıların bacaklarındaki baskıyı azaltan oturma kısmı mevcuttur. Dayanıklı yapısı ile zebra ofis yönetici koltukları, beklentilerinizi karşılayacak. Ofis ve çalışma alanlarında öncelikli olarak kullanılan koltuklar, gümüş el koyma yerleri üzerinde yumuşak yastıklara sahiptir. Tekerlekler, sandalyeyi hareket ettirmeniz gerektiğinde yumuşak bir şekilde kayarak zemini korur. Makam yönetici koltuğu kullanılan deri ile nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla temizlenebilir. Uzun ömürlü ve kuvvetli amortisörleri ile zebra ofis yönetici koltuğuna sahip olun.

Zebra Ofis Yönetici Koltuk Özellikleri

  • Yükseklik: Yönetici koltuğu amortisörü sayesinde yükseklik ayarı yapılabilmektedir.
  • Koltuk yumuşaklığı: Koltukta kullanılan 28 dansite yumuşak gri sünger ile konfor tamamlanmıştır.
  • Ayak tipi: krom ile parlatılmış 5 li yıldız metal ayak kullanılmıştır.
  • Sırt tipi: Koltuk makam grubuna girmekte olup yüksek modelli sırta sahiptir.
  • Renk: Temizliği ve bakımı oldukça kolay olan birinci sınıf suni deri kullanılmıştır.

Yönetici koltuk gövdesi oldukça sağlam bir yapıya sahip olup gövdesi monoblok kontradan yapılmaktadır. Gövdesi rahat oturum ve kullanım için insan omurgasına uygun tasarlanıp hazırlanmıştır. Konforu arttırmak için 28 dansite yoğunlukta gir sünger ile takviye verilerek bel desteği sağlanmaktadır. Makam koltukları döşemesinde temizliği ve bakımı oldukça kolay ve sağlam bir yapısı olan birinci sınıf suni deri kullanılmıştır. Makam koltuğuna aksesuar olarak krom kaplı metal kol ve 5 yıldızlı ayak kullanılmıştır. Makam koltukları mekanizmasında çift kollu tilt mekanizma tercih edilmekte olup, bu mekanizma ile hem aşağı yukarı hem de ileri geri istenilen konumda sabitlenebilecek özelliktedir.

Makam Yönetici Koltukları İmalatı

Ofis makam yönetici koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Yönetici koltuğu sıfırdan üretileceği için müşterinin veya kullanılacak mekanın özelliklerine, taleplerine göre imalatı yapılır. Tamamen özel üretim sınıfına girdiğinden ürünlerimizde iade ve değişim mümkün değildir. Yönetici koltuk üretimi için gereken süre ortalama 1 hafta olmaktadır. Bu zaman sipariş sayısına, sipariş verilen koltuğun özelliklerine, yedek parça stok durumuna göre ve imalatın yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Ofis koltukları modellerinin imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. İstenilen renklerde hakiki deri, suni deri veya kumaş ile döşeme işlemi yapılır. Deri veya kumaşlardan kaynaklanacak fiyat farkı ürüne yansıtılır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltuklarının teslimatı firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan yönetici koltuğu paketlemesi yapılarak nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Sayfamızda bulunan ofis koltukları montajı tamamlanmış şekilde müşteriye teslim edilmektedir, ilave olarak her hangi bir montaj veya kurulum yapmanıza gerek yoktur. Bazı modellerde parçalar yap boz şeklinde olup bunları birleştirmeniz yeterlidir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi