Menü
Sepetiniz

Zara İkili Ofis Kanepeleri

Zara İkili Ofis Kanepeleri

Zara ikili ofis kanepeleri, ofis kanepeleri içerisinde ahşabın etkisini yansıtmak isteyenler için en uygun öneriler arasında bu ürün yer almaktadır. Aynı zamanda da en rahat ofis koltuğu olarak da bilinen bu model, tamamen etkili bir tasarım olarak ifade edilebilecektir. Ofis koltukları fiyatları arasında da uygun bedeller karşılığında temin edilebilecektir. Her konuda kullanıcılarını memnun eden ikili ofis kanepe seçeneği, yaygın bir biçimde tercih edilebilecek modeller arasında seyredebilecektir. Her kullanıcının aktif olarak tercih edebileceği ögeler arasında da yer almasıyla gündeme gelebilecektir.

Ofis dizaynı konusunda kararsız kalan ve sade tasarımlardan yana tavır koymak isteyenler için ofis kanepesi oldukça elverişli bir hal alacaktır. Ofis koltuk modelleri arasında önemli bir yapıda meydana getirilen bu modeli kolaylıkla talep ederek teslim alabilmek mümkün olacaktır. Kullanıldığı ilk andan itibaren etkisini hissettirecek bu model konfor ile görselliği bir anda gösterebilecektir. Tamamen etkin bir yapıda yer alarak, kusursuz işleviyle gündemde kalabilecek bir unsur olarak ifade edilebilecektir. Tam anlamıyla etkisini hissettirerek, herkesin memnun kalmasını sağlayabilecektir.

İkili Ofis Kanepesi Özellikleri

Zara ikili ofis kanepesinin gövde iskeleti masif fırınlı gürgen ağacından yapılmaktadır. Oldukça sağlam bir gövdesi olan ofis kanepesi aynı zamanda ergonomik ve konforlu detaylarıyla uzun süreler rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis kanepeleri imalatında kullanılan süngerler ise oturak ve sırt kısmının kalınları farklı ölçülerde olsa dahi kalitesi en az 28 dansite yoğunlukta gri süngerler kullanılır. Kanepenin yüzey döşemesi birinci sınıf suni deri veya kumaş kullanılıp, bunların temizliği ve bakımı oldukça rahattır. Ofis kanepesi ayağı masif ahşaptan hazırlanıp yüzeyi talep edilen renk ile cila yapılmaktadır. Zara ikili ofis kanepesinin tekli modelini incelemek linki takip edebilirsiniz: https://www.ucuzofiskoltuklari.com/zara-ahsap-tekli-ofis-kanepe

İkili Ofis Kanepesi Ölçüleri

Zara ikili ofis kanepesi ölçüsü; kanepenin genişliği 140 santim önden arkaya derinlik 75 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Ofis kanepe ölçüleri yaklaşık değerler olup malzemelerin esnemesi ve kesimlerinde oluşacak kesim farklarından dolayı ölçülerde ufak farklar olabilir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE normlarına uygun olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları İmalatı

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları hazırda bulunmayıp ofis koltukları imalatı siparişle beraber yapılmaktadır. Siparişle beraber imalatın en büyük avantajı müşterinin talep edeceği renklerde, ölçülerde ve özelliklerde imalatı yapılacağı için kullanılacak mekana en uygun şekilde hazırlanmış olur. Dezavantajı ise zaman ve iade yapılamamasıdır. Sıfırdan imalat zaman gerektirmektedir, ofis koltuk imalatı ortalama 1 hafta sürmektedir. Bu zaman sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde iade imkanı olmamaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda İstanbul merkezi teslimatları firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu paketlenerek nakliye firması aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. İkili ofis kanepesi montajlı şekilde gönderildiği için ilave bir montaj ve kurulum işlemine gerek olmayıp ürün kullanıma hazır şekilde teslim edilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi