Menü
Sepetiniz

Zara Ahşap Tekli Ofis Kanepe

Zara Ahşap Tekli Ofis Kanepe

Zara ahşap tekli ofis kanepe, mobilya seçimlerini ahşaptan yana kullansalar da zevklerinden ödün vermeyecek olan kişilere bu model tam olarak verilecek bir cevaptır. Hem döşemeleri hem de ahşap detaylarıyla kendini gösteren Zara ahşap tekli ofis kanepe, her işletmenin en beğenilen noktalarından bir tanesi olacaktır. Ofis koltuk takımı modelleri arasında önemli bir yerde bulunan bir tasarım olarak öne çıkmaktadır. Herkesin elverişli ve kaliteli kullanımını uzun vadede sağlayabilmektedir. Bu yüzden ilgi gören detayları içerisinde barındırdığı da gözlemlenebilmektedir.

Kullanıcıların tekli ofis koltuk modelleri arasında bu ürüne yönelmesinde önemli bir etken olarak fiyat seçeneği de ön planda yer alabilmektedir. Ofis koltukları fiyatları arasında en cazip sonuçları sunan ofis tekli kanepe, maddi konuda da kullanıcıların yanında olduğunu göstermektedir. Kalite ile ucuzluğun birleşim noktası olarak ifade edilmekte olan bir üründür. Her kullanıcının aradıkları şartlara sahip olduğu bir model olarak öne çıkarak, beklentileri tam anlamıyla karşılayabilecek seviyededir. Bundan ötürü de devamlı olarak rağbet gören bir uygulama olarak tanımlanabilmektedir.

Tekli Ofis Kanepesinin Özellikleri

Zara tekli ofis kanepesinin gövde iskeleti fırınlı gürgen ağacından yapılmıştır. Oldukça sağlam bir gövdesi olan kanepenin aynı zamanda rahat ve konforlu oturumu için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Ofis kanepeleri imalatında kullanılan süngerler konumuna göre farklı kalınlıklarda olsa bile yoğunlukları en az 28 dansite kullanılmaktadır. Ofis kanepe ayağı birinci sınıf masif ahşaptan hazırlanıp yüzeyi talep edilen renk cila ile renklendirilir. Kanepenin yüzey döşemesi suni deri veya kumaş seçeneklerinden her hangi biriyle kaplanır. Sayfamızda üretimini yaptığımız tüm ofis koltuk modelleri imalatında TSE belgeli ve bu standartlara uygun ham madde ve yedek parça kullanılır. Ofis koltukları imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis Tekli Kanepe Ölçüleri

Zara ofis tekli kanepe ölçüsü; kanepenin genişliği 80 santim, koltuk derinliği 75 santim olup oturma yüksekliği standart 44 santimdir. Ofis kanepe ölçüleri yaklaşık değerler olup döşeme malzemelerinin esnemesi ve gövde iskeletinde oluşabilecek 1-2 santim farklılıklardan dolayı bir kaç santim farklı olabilir.

Sayfamızda bulunan ofis koltukları hazırda bulunmayıp, siparişle beraber imalatı yapılır. Ofis koltukları renkleri, ölçüleri, özellikleri ve miktarı alıcının talebi doğrultusunda kişiye ve mekana özel üretilir. Kişiye özel üretimlerde iade ve değişim mümkün değildir. Zara tekli ofis kanepesinin iki kişilik modeli olan zara ikili ofis kanepeleri için linke tıklayınız.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul adresinden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda ve tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan ofis koltuğu gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi