Menü
Sepetiniz

Yel Fileli Çalışma Koltuğu

Yel fileli çalışma koltuğu, çalışma standartlarını en üst düzeye taşımak adına ideal bir ortam hazırlığında olanların koltuk seçimleri oldukça önemlidir. Hem çalışma ortamlarına uygun biçimde destek veren hem de kullanışlı olan yel fileli çalışma koltuğu, genel olarak ilgi çeken bir yapıda varlık gösterebilmektedir. Fileli ofis koltuğu tasarımları arasında yer alan bu model sayesinde avantajlı bir seçeneğe erişmek mümkün olmaktadır. Fileli kolçaklı çalışma koltuğu adı altında öne çıkan bu modern tasarım, herkesin memnun olacağı biçimde imal edilerek herkesin ilgisini çekebilecektir.

Yel fileli çalışma koltuğu aynı zamanda da herkesin rahat bir biçimde çalışmasını sağlamaktadır. Terleme problemiyle ilgili sorunları olan kişilerin de rahatlıkla tercih edebileceği bir yapıda varlık gösterebilmektedir. Terletmeyen ofis koltuğu cinsinde değerlendirilen bu model sayesinde en etkili modeli tercih edebilmek söz konusudur. Her kullanıcının isteklerine cevap verecek biçimde imal edilen bu ofis çalışma koltuğu modeli sayesinde performansın gözle görülür biçimde arttığı görülebilecektir. Böylelikle en eşsiz modeller arasında sayılabildiği de gerçek olan bir durumdur.

Yel Fileli Ofis Çalışma Koltuğu Özellikleri Ne Olmalı?

Yel fileli ofis çalışma koltuğu tüm gövde yapısı plastik malzemelerden üretilmiştir. İnsan omurgasına uygun yapıda ergonomik özellikli üretilmektedir. Sırt kısmına kullanılan ithal file kumaş hem terletmeyen özellikte olup hem de oturum esnasında esneme özelliğiyle farklı formlara girip diğer ofis koltuk modellerine göre bel ağrılarına sebep olmamaktadır. Ofis çalışma koltuğu mekanizma olarak tek kollu tilt mekanizma kullanılır. Koltuk ayağı parlak krom ile kaplı metal yıldız ayak tercih edilir.

Fileli Ofis Koltukları İmalatı

Fileli ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılıp istenilen renklerde ve özelliklerde üretim yapılır. İmalatta kullanılan tüm malzeme ve özellikler TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir.

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Üretim tamamen alıcının talebi doğrultusunda istenilen renklerde, özellikte ve miktarda yapılmaktadır. Kişiye özel üretim olup özel imalat ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Ofis Koltukları İmalat Süresi

Ofis koltukları imalatı siparişle beraber gerçekleşeceği için belirli bir imalat süresine ihtiyaç vardır. Ofis koltuk modelleri, sayısına ve özelliklerine göre imalat süresi değişmektedir. Ortalama imalat süresi 7 iş günü olmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firma imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına veya sipariş tutarına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı teslimatlar nakliye firmalarıyla gönderilmektedir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenmektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi