Menü
Sepetiniz

Vip Ofis Çalışma Koltukları

Vip Ofis Çalışma Koltukları

Vip ofis çalışma koltukları ile hem kendinize hem çalışanlarınıza uzun süreli çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Bu ayarlanabilir ofis çalışma koltuğu ile herhangi bir görevi aerodinamik bir tarzda ele alın. İkonik orta yüzyıl modern tasarımlarından esinlenilen bu parça, detaylara sahip kolları, orta boylu ve yumuşak sırtı ile gereksinim duyduğunuz konforu sağlar. Kare şekli ile vip ofis çalışma koltukları temiz ve şık bir siluet sergiliyor. Tabanındaki tekerlekler, kullanıcının hareket kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Bu sayede projelere güç verirken dönebilir ve kayabilirsiniz. İş yerlerinin yanı sıra ev ofisi ya da çalışma odaları için de mükemmel bir alternatif olan ofis çalışma koltukları, bel ve sırt konforunu sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Vip Ofis Çalışma Koltukları Özellikleri

  • Renk: Bizon renk birinci sınıf suni deri, kahverengi ahşap cila.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Mekanizma altında bulunan amortisör ile yükseklik ayarı sağlanır.
  • Tekerlek: Sert zeminde dahi kolay akışı sağlayan tekerler kullanılmıştır.
  • Kolçak Tipi: Masif ahşap kullanılıp cila ile renk verilmiştir.
  • Koltuk yumuşaklığı: 28 dansite yoğunlukta gri sünger ile ergonomik yapı sağlanmıştır.
  • Ayak tipi: Metal profil üzerine masif ahşap dilimler kullanılmış, yüzeyi cila ile renklendirilmiştir.
  • Sırt tipi: Küt sırtlı

Ofis çalışma koltuğu gövdesi monoblok ahşap kontradan hazırlanmıştır. Gövdesi oturumda rahatlık sağlaması için insan vücuduna en uygun formda tasarlanmıştır. Daha sonra kontra farklı kalınlıkta 28 dansite yoğunlukta gri sünger ile kaplanır. Bu sırada rahat oturum için sünger ile bel desteği de yapılmaktadır. Daha sonra yüzeyi temizliği kolay olan sağlam yapıda birinci sınıf suni deri ile döşemesi yapılır. Bol renk seçeneği bulunup istenilen renklerde imalat yapılır. Ofis çalışma koltuğu kolları ve ayağı masif ahşap kullanılıp üzerine cila ile renklendirme işlemi yapılır. Çalışma koltuğunda çift kollu tilt mekanizma tercih edilmiştir.

Ofis Çalışma Koltukları İmalatı

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri hazırda bulunmayıp siparişle beraber imalatı yapılır. Ofis çalışma koltuk rengi, özellikleri ve sayısı müşterinin talebine göre hazırlanmakta olup tamamen kişiye özel üretim gerçekleştirilir. Özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Özel imalat için üretim süresi gerekmektedir. Ofis koltukları imalat süresi ortalama 1 hafta olarak hesap edilmelidir. Ancak sipariş verilen koltuk sayısına, ofis koltuğunun özelliklerine, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre imalat süresi değişmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis çalışma koltuğu istenilen renklerde suni deri, hakiki deri veya kumaş çeşitleri ile döşemesi yapılır.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimi firma adresimizden gerçekleştirilir. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilir. İstanbul dışı alımlarda üretimi tamamlanan ofis koltuğu paketleme işlemi yapılarak nakliye firmaları ile gönderimi sağlanır. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Ofis çalışma koltukları montajı tamamlanmış şekilde gönderimi yapıldığı için ilave bir montaj veya kurulum işlemine gerek kalmaz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi