Menü
Sepetiniz

Vegas Ofis Toplantı Koltuğu

Vegas ofis toplantı koltuğu, toplantı alanları başta olmak üzere iş ve yaşam alanlarınızda farklı şekillerde kullanabileceğiniz standart tasarımlara sahiptir. Sahip olduğu renk ve model özellikleri ile koltuk, genel olarak her yerde kullanıma uygundur. Kare veya yuvarlak şekilli çelik boru, arzu edilen malzeme özelliklerini sağladığı için metal tabureleri veya diğer mobilya türlerini yapmak için kullanılan en yaygın çeliktir. Yumuşak çelik iyi gerilme mukavemetine sahiptir ve şekil oluşturmak için kolayca bükülür. Kaynak, metal bileşenlerin bir araya getirilmesinde en iyi yöntemlerden biridir, uzun süreli bir bağlantı için nokta kaynağı tercih edilir. Dayanıklı metal bağlantılara sahip Vegas ofis toplantı koltuğu, yüksek konforlu oturak ve sırt alanına sahiptir.

Vegas Ofis Toplantı Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Birinci sınıf siyah suni deri tercih edilmiştir.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Amortisör yardımıyla yapılmaktadır.
  • Tekerlek: Sert zeminde dahi kolay hareketi sağlayan kaliteli tekerlekler kullanılmıştır.
  • Kolçak Tipi: Koltuğa sabit parlak krom metalden yapılmıştır.
  • Koltuk yumuşaklığı: Yüksek yoğunlukta orta sert gri sünger kullanılmıştır.
  • Ayak tipi: Hareketli beşli yıldız metal ayak tercih edilmiştir.

Ofis toplantı koltuğu gövdesi monoblok tahta kullanılmaktadır. Monoblok insan omurgasına en uygun yapıda kalıp içinde preslenerek hazırlanır. Daha sonra tahtanın üzeri orta sertlikte gri sünger ile kaplanarak hem rahat oturum hemde bel desteği takviyesi oluşturulmuştur. Ofis koltuğu yüzeyi birinci sınıf suni deri ile kaplanmaktadır. İstenilen renk ile döşemesi yapılmaktadır. Toplantı koltuğu aksesuarları için parlak krom ile kaplanmış metal kol ve beşli yıldız ayak tercih edilmiştir.

Ofis Koltukları İmalatı

Ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Stokta ürün bulun durulmayıp tamamen müşterinin tercihi doğrultusunda üretim yapılmaktadır. Ofis toplantı koltukları renkleri, ölçüleri, özellikleri ve sayısı alıcının isteğine göre belirlenir. Tamamen kişiye ve kullanım yerine özel üretim gerçekleştirilir. Ancak özel üretimlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm yedek parça ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis koltukları imalat süresi ortalama 7 gündür. Bu süre sipariş sayısına ve imalatın kapasite yoğunluğuna göre değişmektedir. Projeli çalışmalarda veya toplu alımlarda ofis koltuk modellerinde özel tasarım ürün imalatı gerçekleştirilip özel fiyat teklifi sunulmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimi firmamızın imalat adresinden yapılır. Ancak yüksek adette sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı siparişlerde sipariş hazırlanarak nakliye firması aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi