Menü
Sepetiniz

Vegas Ofis Makam Koltuğu

Bu zarif tarzdaki Vegas ofis makam koltuğu ile çalışma ve yaşam mekanınızı yenileyin. Koltuk, ayarlanabilir arka yükseklik düğmesi ile sırt kısmının yukarı ve aşağı ayarlanmasına olanak tanır. Birden fazla konumda arka açılı kürek kilitleri ile tam istediğiniz pozisyona sahip olabilir. Aynı zamanda ayarlanabilir yüksekliği ile herkes için rahat bir çalışma ortamı yaratır. Vegas ofis makam koltuğu o kadar rahat ki yoğun bir şekilde çalışırken ofis ortamlarında ve aynı zamanda oyun sandalyesi olarak da kullanılabilir. İnsan bedenine uyum sağlayan yapısı yaslanma durumlarında maksimum konforun alınmasına imkan tanımaktadır. Sırt yüksekliği ayar düğmesi bel ağrısını azaltmak için bel desteğini konumlandırır. Gümüş vurgulu ağır hizmet tipi tekerlekleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Kolçak kısmı daha rahat bir kullanım için kumaş ile örtülüdür.

Vegas Ofis Makam Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Siyah suni deri tercih edilmiştir.
  • Aksesuarı: Parlak krom ile kaplı metal kol ve ayak mevcuttur.
  • Bel Desteği: Ergonomik yapısına ilaveten sünger ile bel desteği sağlanmıştır.
  • Eğim Mekanizması: Kullanılan mekanizma ile öne arkaya doğru eğimli sabitlenebilir. 
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Amortisör ile aşağı yukarı hareket sağlanmaktadır.

Makam yönetici koltuğu gövdesi monoblok tahtadan oluşmaktadır. Monoblok standart bir insan vücuduna uygun formda kalıp içinde hazırlanmaktadır. Daha sonra imalatta tahtanın yüzeyi yüksek yoğunlukta gri sünger ile kapanmaktadır. Süngerler ile hem oturum kısmı hemde bel kısmı desteklenerek rahat bir oturum ayarlanmaktadır. Makam koltuğuna kullanılan aksesuar ise yüzeyi nikel krom ile parlatılmış metal kol ve ayaktır. Deri ile bütünleşince şık bir görünüm kazandıran metal kollar aynı zamanda koltuğun daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ofis Koltukları İmalatı

Ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Hazırda ofis koltuğu bulundurmadığımız için tüm ürünler siparişle beraber üretilir. Makam koltuğu sizin talebinize göre renkleri, ölçüleri, özellikleri ve üretim sayısı belirlenerek imalatı yapılır. Ancak kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Tamamen sıfırdan üretim yapılacağı için ofis koltuklarının imalatına zaman ihtiyacı vardır. Ofis toplantı koltuğu imalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Ancak bu zaman sipariş verilen koltuğun sayısına, ham madde stok durumuna ve imalatın yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya tutarda sipariş olması durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu nakliye firmaları aracılığıyla alıcıya gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ürün tesliminde ödenir.

Ofis koltukları genellikle müşteriye kullanıma hazır montaj gerekmeyecek şekilde teslim edilir. Ancak uzak mesafe için uygun nakliye bedeli elde edilmesi için bir kaç parça montajsız gönderilir. Bu parçalarda genelde tak çıkar şeklinde olan parçalar olduğundan kurulum için her hangi bir aparata ihtiyaç yoktur.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi