Menü
Sepetiniz

Vava Fileli Ofis Çalışma Koltuğu

Vava fileli ofis çalışma koltuğu, çalışma ortamlarını en iyi hale getirme amacı güderek, performanslarını arttırmak isteyenler için koltuk seçimi son derecede önemli bir yer tutmaktadır. Koltukların özelliklerine dikkat eden ve seçimlerini bu şekilde yapacak olan kişilere Vava fileli ofis çalışma koltuğu modelleri gereken ögeleri içerisinde barındırmasıyla bilinecektir. Fileli ofis koltuğu adı altında varlık gösteren bu tasarım, benzersiz özellikleriyle gereken desteği verecektir. Fileli koltuk modelleri içerisinde genel olarak istenilenleri sağlamasıyla adından söz ettirmektedir.

Ofis çalışma koltuğu tercih edecek olan kişilerin, ana kriterlerinden bir tanesi de fiyatlardır. Fileli çalışma koltuk fiyatları konusunda da gereken meblağ bu model içerisinde söz konusudur. Herkesin rahatlıkla çalışmasını sağlayacak bu fileli koltuğa erişmek fiyat konusunda da rahatlatıcı bir hal almaktadır. Bu yüzden herkesin talep ettiği ve sipariş verdiği bir model olarak değerlendirilebilmektedir. Herkesin arzu ettikleri tasarımları içerisinde barındıran bir model olarak da gündeme gelmektedir. Kullanıcı odaklı bir destek vererek, herkesin istediği biçimde de üretilmesiyle de kendini göstermektedir. Dekorasyon konusunda da gerekli şartların sağlandığı model olarak adlandırılmaktadır.

Fileli Ofis Çalışma Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Fileli ofis çalışma koltuğu plastik gövdesi kullanıcı dostu olup standart bir insan vücut yapısına uygun formda hazırlanmıştır. Uzun süreli masa başında çalışanları en büyük sıkıntısı olan sırt ağrıları fileli koltuk modelleri ile azalacaktır. Fileli ofis koltukları bel ağrıları için ilaveten sırt kısmında bel desteği bulunmaktadır. Ayrıca terletmeyen file kumaş döşemesi ile konfor bir kademe daha yukarı taşınmıştır. Ofis çalışma koltuğu modern bir tasarıma sahip olup standart siyah plastikten farklı olarak beyaz renk plastikten hazırlanmış olup ofis çalışma alanına şıklık ve estetik bir görünüm kazandırır. Ofis fileli koltuğu mekanizması tek kollu tilt mekanizma kullanarak hazırlanmıştır.

Fileli Ofis Koltukları İmalatı Yapıyor musunuz?

Fileli ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ofis koltuk modelleri stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Ofis çalışma koltuğu istenilen renklerde file kumaş ile üretilir. Fileli ofis koltukları imalatında kullanılan ham madde ve yedek parçalar TSE belgeli olup ofis koltukları üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Fileli Çalışma Koltukları İmalat Süresi Ne Kadar?

Fileli çalışma koltukları siparişle beraber üretileceği için belirli bir imalat süresi gerekmektedir. Ofis çalışma koltukları imalat süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve iş yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için alıcının talebi doğrultusunda istenilen renklerde, özelliklerde ve miktarda üretilmektedir. Özeli üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Çalışma Koltukları Teslimatı

Ofis çalışma koltukları teslimatı firmamızın İstanbul'da bulunan imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu, teslimatlar nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi