Menü
Sepetiniz

Vava Fileli Bekleme Koltuğu

Vava Fileli Bekleme Koltuğu

Vava fileli bekleme koltuğu, misafirlerin ev ya da ofis ortamında rahat edebilmeleri ve konforlu bir zaman dilimine dahil olabilmeleri için koltuk seçimi son derecede önemlidir. Fileli koltuk modelleri arasında sayılan bu tasarım sayesinde en eşsiz misafirperverlik örneği gösterilebilmektedir. Fileli koltuk seçenekleri arasından tercih yapacak olan her kullanıcı rahatlığı baz alarak aradıkları neticeleri hem kendisi hem de misafirlerine sağlayabilecektir. Bundan ötürü de misafir sandalyesi olarak öne çıkan bu modelin farkını etkili biçimde hissedebilme şansını yakalayabileceklerdir.

Fileli bekleme koltuğu ofisin sabit olan dekorasyonuna da uyum sağlayabilecek biçimde imal edilmiştir. Fileli koltuk imalatçıları bu konuda hassas davranarak, en elverişli sandalye seçeneklerini ortaya koymuşlardır. Her kesime hitap edebilecek düzeyde meydana getirilen bu modeller sayesinde hem rahatlık hem de görsellik kriterleri açısından yeterli olacaktır. Aynı zamanda da fiyat konusunda da tüm kullanıcılara gereken kolaylığı gösteren bir model olarak ön plana çıkacaktır. Bu model işlevsel yapısının yanı sıra elverişli kullanımıyla da gündemde kalmayı sürdürebilecek düzeyde yer alacaktır.

Vava Fileli Bekleme Koltuğu Özellikleri

Vava fileli bekleme koltuğu gövdesi insan vücut yapısına en uyumlu olacak formda hazırlanmıştır. Amaç farklı vücut ölçülerine ve oturma alışkanlığına sahip her kişiye aynı rahatlığı sunmaya çalışmaktır. Bu rahatlığı daha da yukarı taşımak için sırt kısmında bel desteği kullanılmıştır. Fileli bekleme koltuğu modern tasarımına uygun biçimde kollar kullanılmıştır. Bekleme salonunda ziyaretçilerin rahat ve konforlu beklemeleri için terletmeyen file kumaş ile döşenmektedir. Ofis bekleme koltuğu ayağı parlak krom ile kaplı metal profilden oluşmaktadır.

Ofis Bekleme Koltukları İmalatı

Ofis bekleme koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları İmalat Süresi

Ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için bir üretim süresi olmaktadır. Ofis bekleme koltuğu üretim süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. Ofis koltukları alıcının talebi doğrultusunda istenilen renklerde, özelliklerde ve miktarda üretilir. Kişiye özel olarak üretim yapılmaktadır. Özel üretim olan ofis koltuklarında iade ve değişim olmamaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları firmamız tarafından üretilip teslimatlar imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına veya toplam sipariş tutarına göre teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan ofis koltukları gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi