Menü
Sepetiniz

Uno Ofis Çalışma Koltuğu

Uno ofis çalışma koltuğu lüks kumaş kaplama ve yüksek kaliteli ahşap kolçaklara sahiptir. Mükemmel şekilli sırtlık ve kolçaklarla büyüleyici olmanın yanı sıra ofis çalışma koltuğu, ergonomik olarak dizayn edilmiştir. Sırt ve oturma bölgesindeki ekstra yumuşak yapılar, çalıştığınız uzun saatler boyunca ekstra konfor sağlar. Kendiniz ve çalışanlarınız için iyileştirilmiş konfor ve şıklığı tercih edin. Ayarlanabilir yüksekliği ile herkese ve her çalışma ortamına uyum sağlayan Uno ofis çalışma koltuğu, koyu renklerden sıkılanlar için mükemmel bir alternatiftir. Bu rahat görev sandalyesini herkesin seveceğinden emin olun. İster kendinizi şımartın ister çalışanlarınıza tahsis edin, uno ofis çalışma koltukları herkes için ideal seçenektir. Tekerlek yapısı zemini çizmemek üzere tasarlanmıştır.

Uno Ofis Çalışma Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Kırık beyaz suni deri döşeme, kahverengi cilalı ahşap kol ve ayaklar.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Yükseklik ayarı amortisör ile yapılmaktadır.
  • Tekerlek: Akışkan ve sert zeminlere uygun tekerlekler kullanılmaktadır.
  • Koltuk yumuşaklığı: Oturak ve sırt kısmında kullanılan gri süngerler ile ultra konfor sağlanmaktadır.
  • Ayak tipi: Yüzeyi cilalı ahşaplardan oluşup içine profil metaller kullanılmıştır.
  • Sırt tipi: Ofis çalışma alanları için tasarlanmış olup makam koltuğundan kısadır.
  • Kolçak tipi: Ahşaptan yapılmış olup yüzeyi cila ile kaplanarak koltuğa sabitlenmiştir.

Ofis toplantı koltuğu gövdesi monoblok tahtadan oluşmaktadır. Monoblok insan omurgasına uygun formda hazırlanmıştır. Daha sonra yüksek dansite gri süngerler ile takviye yapılarak konfor ve rahatlık sağlanmıştır. Ofis koltuklarımızda sürekli masa başında çalışma yapanlar düşünülerek gereken tüm bel ve boyun desteği uygulanmaktadır. Makam çalışma koltuğu kolları masif ahşap kullanılmış olup yüzeyi cila ile kaplanmaktadır. Koltukta kullanılan mekanizma hem aşağı yukarı hareketi sağlayıp hem de ileri geri yatmasına ve sabitlemesine imkan sağlar.

Ofis Çalışma Koltukları İmalatı

Ofis çalışma koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ofis koltuğu rengi, ölçüleri, özellikleri ve sayısı müşterinin talebine göre hazırlanmaktadır. Hazırda ürün bulunmadığı için tüm ürünler siparişle beraber üretilip, alıcısına teslim edilir. Ancak üretim için zamana ihtiyaç vardır. Ofis koltukları modeline, sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre değişmekle beraber üretim süresi 10 gündür. Kişiye özel olarak üretilen ofis koltuklarında iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına veya toplam sipariş tutarına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltukları gerekli paketleme işleminden sonra alıcısına teslim için nakliye firmaları ile gönderilir. Taşıma bedeli alıcıya aittir. Ofis çalışma koltukları alıcıya kullanıma hazır şekilde gönderilir. Montaj veya kurulum gerekmez. Sadece bazı modellerde düşük nakliye bedeli için parçalar demonte gönderilir. Bu tarz ürünlerde yap boz şeklinde olan parçaların birleşimi oldukça kolay olup bunlar için de montaj malzemesi gerekmez.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi