Menü
Sepetiniz

Sıla Fileli Bekleme Koltukları

Sıla Fileli Bekleme Koltukları
-12 %

Sıla fileli bekleme koltukları, herhangi bir kurum ya da işletme içerisinde sık görülüp, bekleme sürelerinin eziyete dönüşmemesi için meydana getirilmiştir. İthal fileli koltuk olarak adlandırılan bu tasarım sayesinde kişilerin konfor içerisinde kendilerine ayrılan zamanı bekleme sürecine dahil olabilmek söz konusu olacaktır. Fileli koltuk imalatı konusunda konfor detayı esas alınmış ve her bir ürüne de lanse edilmiştir. Böylelikle fileli ofis koltuğu kullanıcı odaklı bir model olduğu da ifade edilmiştir. Tamamen kullanıcı rahatlığı amaçlanarak file koltuk seçenekleri kendini göstermeye devam etmiştir.

Fiyat konusunda da bekleme koltukları fiyatları etkili bir durumda yer almaktadır. Kalite ile düşük fiyatın bir arada bulunduğu fileli bekleme koltuğu fazlasıyla talep çekebilecek potansiyeli içerisinde barındıracaktır. Seçkin bir model olarak bu ofis bekleme koltukları herhangi bir terletme ya da rahatsızlığa neden olma gibi durumu sağlamayacaktır. Her zaman kullanımda olan file koltuk modelleri, aynı zamanda da kolay bir biçimde temizlenebilir. Fileli koltuk imalatçıları tarafından tüm olumlu özellikleri içerisinde barındıran bir boyutta varlık gösteren bir model olarak kendini gösterecektir.

Fileli Bekleme Koltuk Özellikleri

Sıla fileli bekleme koltuğu, ana gövde yapısı plastik malzemeden yapılmaktadır. File koltuk gövdesi insan omurgasına uygun ölçülerde rahatlık ve ergonomik yapı dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Fileli bekleme koltuğu sırt desteği, kolları ve oturma bölümüne kullanılan yüksek yoğunluktaki süngeriyle misafirlerinizi konfor içinde ağırlayacaksınız. Ofis misafir bekleme koltuğu ayağı profil metal borudan oluşmaktadır. Metal ayak hem görsellik açısından hemde sağlamlık açısından elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. File bekleme koltuğu döşemesinde ithal terletmeyen file kumaş tercih edilmektedir. İstenilen renklerden üretilir.

Fileli Ofis Bekleme Koltukları İmalatı

Fileli ofis bekleme koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ofis bekleme koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Alıcının talebi doğrultusunda istenilen renklerde, özelliklerde ve miktarda üretilmektedir. Fileli koltuk imalatı süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına ve imalat kapasite yoğunluk durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Ofis koltukları stokta bulunmayıp siparişle beraber kişiye özel üretim yapılmaktadır. Özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup üretim hatalarına karşı ürünler 2 yıl garantilidir.

Ofis Bekleme Koltuklar Teslimatı

Ofis bekleme koltukları üretimi firmamız tarafından yapılıp teslimatlar firma adresimizden yapılmaktadır. Ofis koltukları teslimatında İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan ofis koltuk modelleri gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi