Menü
Sepetiniz

Rüzgar Fileli Ofis Koltuğu

Rüzgar Fileli Ofis Koltuğu
-9 %

Rüzgar fileli ofis koltuğu, ofislerini farklı bir biçimde dizayn ettirmek isteyen kişilerin aradıklarını elde etmeleri mümkün olacaktır. Ofis fileli koltuk seçenekleri arasında tercih yapacak olan kullanıcıların, bu modellere yönelik talepleri bulunacaktır. Fileli ofis koltukları ucuz seçenekleriyle bu modelde etkisini hissettirebilecek düzeyde yer alacaktır. Tam anlamıyla etkin bir seçim olarak bu koltuklar fiyat konusunda genel bir destek sunabilecektir. Kullanıcıların istediklerini karşılama evresinde yeterli sonuçları sağlayarak, kaliteli bir kullanım sağlayabilecektir. Benzersiz etkisini devamlı olarak hissedebilme durumu görülebilecektir.

Koltuk seçenekleri konusunda öne çıkan bu model, konfor konusunda da ideal bir seçim şansı sağlayabilecektir. Fileli büro koltuğu olarak da ideal bir sonuç sağlayan bu tasarımlar sayesinde en etkili kullanımlar ortaya çıkabilecektir. Kullanıcıların aradıkları şartlara erişmeleri konusunda öne çıkan bu modeller sayesinde her zaman etkili ögeler kullanımda olabilecektir. Her kullanıcının iş yerlerinde ve bürolarında genel olarak arzu edilen sonuçlara ulaşma durumu söz konusu olacaktır. Kullanıcıların uzun süreli olarak kullanımlarında olacak kaliteli ürünler biçiminde de dikkat çekmeyi sürdürecektir.

Rüzgar Fileli Ofis Çalışma Koltuğu Özellikleri

Rüzgar fileli ofis çalışma koltuğu gövdesi sert plastik malzemeden oluşmaktadır. File koltuk gövdesi insan vücuduna uygun normlarda oturunca ergonomik rahatlık sağlayacak kalıplarda hazırlanmıştır. Fileli ofis koltuğu rahat bir çalışma sağlanabilmesi için bel kısmına ilave destekleyici kullanılır. Ofis çalışma koltuğu amortisörlü olup hem aşağı yukarı hem de kendi ekseni etrafında hareketi sağlamaktadır. Çalışma koltuğu mekanizması tek kollu tilt mekanizma kullanılır.

File Ofis Çalışma Koltuğu Üretimi

File ofis çalışma koltuğu üretimi firmamız tarafından hazırlanmaktadır. File koltuk döşemesinde terletmeyen file kumaş kullanılmaktadır. File ofis çalışma koltuğu stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber hazırlanmaktadır. Alıcının talebi doğrultusunda istenilen renklerde ve özelliklerde hazırlanmaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları kişiye özele özelliklerde hazırlanmaktadır. Özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Fileli Ofis Çalışma Koltukları Üretim Süresi

Fileli ofis çalışma koltukları üretim süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Fileli ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Üretim süresi sipariş miktarına, imalat yoğunluk durumuna ve malzeme stok durumuna göre değişebilmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ofis koltuk modelleri üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları imalattan çıktıktan sonra teslim edilmek üzere gerekli temizlik ve paketleme işlemi yapılır. Ofis koltukları teslimi imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde teslimatlar, sipariş sayısına veya toplam tutara göre firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi