Menü
Sepetiniz

Roza Tekli Ofis Kanepesi

Roza Tekli Ofis Kanepesi

Roza tekli ofis kanepesi, ofislerin en uygun havaya sahip olabilmeleri konusunda dekorasyon hususları son derecede önemli bir yer tutmaktadır. Ofis koltuğu olarak adından söz ettiren Roza tekli ofis kanepesi modeli de bu en etkili tasarımlar arasında yer almaktadır. Bulunduğu noktaya uyum sağlayabilen bu ofis koltukları sayesinde en huzurlu çalışma alanları meydana getirmeye dair adımlar atılabilmektedir. Kullanıcıların bekledikleri kriterlere sahip olan bu ofis koltuk takımı, en nitelikli kullanımı devamlı olarak sunabilmesiyle ön planda kalmaya devam edecektir.

Roza tekli ofis kanepesi deri döşemeleriyle de her zaman dikkat çeken bir mobilya modeli olmaktadır. Suni deri ofis koltukları arasında en belirgin şartlara sahip olan bu tasarım harikası, görsel açıdan da kişilerin arzuladıkları sonuçları yerine getirmesiyle gündemde kalmaktadır. Her kullanıcının hayran olacağı görselliğe ve konfora sahip olan bu model, ilgi çeken ayrıntıları içerisinde barındırmasıyla öne çıkacaktır. Herkesin takdirini kazanarak bulundukları noktayı bambaşka bir hale bürüme konusunda ideal bir sonuç sağlayabilecek düzeyde imal edildiğini de gösterecektir.

Ofis Tekli kanepe Özellikleri

Roza ofis tekli kanepesi gövde yapısı tamamen birinci sınıf fırınlı gürgen ağacından yapılmaktadır. Gövde parçaları bir birleriyle ithal tutkal yardımıyla yapıştırılıp büyük zımbalı tabancalarla sabitlenme işlemi yapılır. Bu halde dahi oldukça sağlam bir yapıya sahip olan ofis kanepesi daha sonra etrafı 3 mm kalın duralit ile kapatılır. Bu sağlam olan iskeletin gövdesini daha uzun ömürlü olmasını sağlar. İmalatını yaptığımız ofis kanepelerinde oturma ve sırt kısmında kullanılan süngerler konumuna göre farklı kalınlıkta olsalar bile yoğunlukları 28 dansitedir. Süngerde mühim olan renk değil yoğunluk dansitesinin oranıdır. Ofis kanepe imalatı için kullandığımız yüzey döşeme derisi birinci sınıf suni deri olup temizliği ve bakımı oldukça rahattır. Tiner ve benzeri asitli sıvıları içermeyen temizlik malzemeleriyle temizlendiği zaman çabuk yırtılma ve soyulma gibi sorunlar yaşatmaz.

Ofis Tekli Kanepe Ölçüleri

Ofis tekli kanepe ölçüsü; kanepe genişliği 90 santim, önden arkaya derinliği 75 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretime alınmaktadır. Tüm ofis koltukları alıcının talebi doğrultusunda istenilen özelliklerde ve miktarda üretilir. Dolayısıyla kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE normlarına uygun imal edilip ürünler imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul'daki imalat adresinden teslim edilmektedir. Ancak İstanbul içi siparişlerde yeteri miktarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla alıcısına gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Yüksek adetli alımlarda ve proje bazlı işlerde özel tasarım ofis koltukları imalatı yapılmaktadır. Toplu alımlarda özel fiyat teklifi talep ediniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi