Menü
Sepetiniz

Roza İkili Ofis Kanepeleri

Roza İkili Ofis Kanepeleri

Roza ikili ofis kanepeleri, deri döşemelerle rahatlığın birleştiği bu kanepe modelleri, tarafımızca her kullanıcımızın taleplerini karşılayabilecek yapıda kendini gösterebilmektedir. Büro koltuk takımı arasında en uygun tercihleri yapacak olan kişilerin genel olarak bu modellere yönelecekleri söylenebilecektir. En rahat ofis koltuğu olarak adlandırılan bu ürün sayesinde eşsiz bir dinlenme sürecine dahil olabilmek mümkündür. Dinlenmenin tam anlamıyla keyfini sürme durumu da bu ürünle yaşanabilecektir. Herkesin aradığı kriterlere sahip olan bu tasarım bu yüzden fazlasıyla rağbet görebilmektedir.

Sadelikle şaşaayı bir arada görmek isteyen kişilerin bu görkemli ikili ofis koltuğu tasarımlarına yöneldikleri söylenebilmektedir. Ofis koltukları deri arasında varlık gösteren bu model sayesinde en elverişli sonuçları elde etmek mümkün olabilmektedir. Her kullanıcının benzersiz bir deneyim yaşadığı ofis koltuk seçenekleri sayesinde uzun süreli konforu edinmek mümkün olabilecektir. Konforu kadar dekoratif işlevi de kendini gösteren bu model, her zaman ofislere rahatlıkla dahil olabilecek ve etkisini hissettire bilecektir. Her kullanıcının rahatlıkla tercih edeceği ofis koltuk modeli fiyat bakımından da istenilen ölçütte yer almasıyla herkesi tatmin edebilecektir.

Roza İkili Ofis Kanepe Özellikleri

Roza ikili ofis kanepesinin iskelet yapısı masif fırınlı gürgen ağacından oluşmaktadır. İkili kanepe iskeleti etrafı 3 mm duralit ile kapatılarak sağlamlığı en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Kanepe gövdesi sağlamlığıyla beraber ergonomik yapısıyla da oturumu oldukça rahattır. Ofis kanepeleri imalatında oturma kısmına 8 santim kalınlığında ve kalite olarak 28 dansite yoğunluğunda gri sünger kullanılıp kollarda ve sırt kısmında dolgu malzemesi olarak silikon ve yumuşak sünger kırpıntısı kullanılır. Ofis kanepesi döşeme derisinde kullanılan suni deri veya kumaş ise birinci kalite olup temizliği ve kullanımı oldukça kolaydır. Roza ikili ofis kanepesinin tekli modeline linki ziyaret ederek inceleyebilirsiniz = https://www.ucuzofiskoltuklari.com/roza-tekli-ofis-kanepesi

Ofis Kanepeleri İmalatı ve Ölçüleri

Roza ofis kanepesi stokta hazırda bulunmamaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları stoklu bulunmayıp tamamen siparişle beraber üretilir. Dolayısıyla ofis kanepe rengi, özellikleri ve miktarı sipariş detaylarına göre hazırlanır. Kişiye özel üretimlerin dezavantajı ise teslim süresi ve iade imkanının olmamasıdır. Ofis kanepe imalat süresi ortalama 1 haftadır. Ancak sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre teslimat süresi değişebilmektedir. Kişiye özel ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Roza ikili ofis kanepesinin ölçüsü; kanepe genişliği 150 santim, önden arkaya derinlik mesafesi 75 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Bu ölçüler yaklaşık değerler olmaktadır. Döşeme malzemelerinin esnemesi ve genleşmesi durumuna göre ölçülerde bir kaç santim farklılık olabilir. Yüksek adetli siparişlerde roza ofis kanepesi farklı ölçülerde, renklerde ve özelliklerde imalatı yapılmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul adresinden yapılmaktadır. Ancak sipariş sayısına veya sipariş tutarına göre İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu paketleme işlemi yapılarak nakliye firmasına teslimi yapılır. Firma ürünü alıcıya teslim ederek taşıma bedelini alıcıdan tahsil eder. Ofis kanepeleri kullanıma hazır şekilde gönderildiği için ilave bir montaj ve kurulum gerektirmez.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi