Menü
Sepetiniz

Rio Ofis Makam Koltuğu

Rio Ofis Makam Koltuğu

Rio ofis makam koltuğu, kırmızı rengiyle göz alıcı bir tasarım olarak ortaya çıkan bu model, ilk andan itibaren göze çarpmasıyla etkili olacaktır. Makam koltuğu tavsiye konusunda en sık önerilen Rio Ofis Makam Koltuğu seçenekleri, bulundukları konuma anına da adapte olabilecektir. Koltukların genel itibarıyla faydalı bir kullanım sunabileceği ve görsel açıdan kusursuz olmasından ötürü sürekli olarak talep edilen modeller arasında da seyredebilecektir. Her kullanıcının isteklerini karşılayabilecek ve daha ideal bir kullanım da ortaya konulabilecektir.

Makam koltukları içerisinde rengiyle dikkat çeken bu model, aynı zamanda da konforuyla da ilgi çekebilecektir. Ofis makam koltuk takımları arasında nadide bir parça olan bu tasarım, ortopedik ögeleriyle de ilgi çeken bir özelliği bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul ofis makam koltukları içerisinde yer alan bu model, bu özellikleri sayesinde de elverişli seçenekleri sunabilmesi bakımından da ön planda yer almaktadır. Yoğun bir talep gören bu modeller, herkesin isteklerini karşılayabileceğinden dolayı talep çekmektedir. Fiyat konusunda da gerekli desteğin sağlanabilmesi konusunda da ideal bir seçim olacaktır.

Rio Ofis Makam Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Ofis makam koltuğu gövdesi monoblok ahşap tahtadan yapılmıştır. Monoblok vücut yapısına uygun formda kıvrımlara sahiptir. Kullanıcının rahat bir şekilde çalışmasına imkan sağlar. Makam koltuğu kolları ve ayağı krom kaplı parlak metal kullanılmıştır. Yönetici koltuğunda her noktada sabitlenmesine imkan sağlayan çift kollu tilt mekanizma kullanılmıştır.

Bereket ofis olarak imalatçı firma olmamızdan dolayı sayfamızdaki tüm ofis koltukları siparişle beraber üretilmektedir. Ofis koltuğu renkleri, özellikleri ve miktarı alıcının talebine göre hazırlanır. Kişiye özel üretim olan ofis koltuklarında iade ve değişim mümkün değildir.

Makam Yönetici Koltukları İmalatı ve Teslimatı

Makam yönetici koltukları siparişle beraber üretilip hazırda ürün bulunmamaktadır. Ofis koltukları imalat süresi ortalama 5 iş günüdür. Sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna ve ham madde stok durumuna göre değişebilmektedir. İmalatta kullanılan tüm yedek parçalar TSE belgeli olup ofis koltuk modelleri üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir.

Makam yönetici koltuğu teslimatı sipariş sayısına ve firma sevk yoğunluk durumuna göre İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı teslimatlar nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Yönetici koltukları alt ayak ve amortisör kısmı nakliye bedelinin düşük çıkması için demonte gönderilir. Montajı oldukça basittir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi