Menü
Sepetiniz

Paşa Yönetici Makam Koltuğu

Paşa yönetici makam koltuğu, koltuk konusunda seçim yapmak isteyen ancak bu konuda kararsız kalan kişilerin patron koltukları arasında yer alan bu modele yönelmeleri halinde aradıklarını bulmaları söz konusudur. Patron koltuk takımı unsurlarının önemli bir parçası olan bu unsur sayesinde rahat ve konforlu bir çalışma düzenine erişmek söz konusu olabilecektir. Makam koltuğu olarak her zaman kullanımda olacak ve şıklığını makam odasının her zerresine hissettirecek konumda bulunan bu tasarımlar sayesinde en etkili sonuçlar görülebilecektir. Her kullanıcıya aynı oranda fayda sağlayan bu modeller, uzun ömürlü bir destek verebilecektir.

Koltukların rahat kullanımı sayesinde her zaman konfor detayının sağlayıcısı olarak kendini göstermesi muhtemeldir. Patron makam koltuğu sayesinde ortopedik sorunların yaşanmasının önüne geçilecektir. Vücudun fiziksel problemler yaşamaması adına da etki yaratan bu koltuk takımı, bu faydasını her zaman sağlayabilecektir. Rahatlığı sayesinde de genel bir tercih sebebi olarak görülebilecektir. Bundan ötürü aktif olarak talep edilen bu model, fiyat konusunda da uygunluk arz edebilecek düzeyde de yer alabilecektir.

Paşa Yönetici Koltuğu Özellikleri

Makam koltuğu kategorisinde bulunan paşa yönetici koltuğu ergonomik yapıya sahip metal gövdeden oluşmaktadır. Makam koltuğunun gövdeyle bütün olan başlığı koltuğa farklı bir tarz katmaktadır. Özel cnc makinesinde kesilen krom kaplı metal kolları ve parlak metal ayağı modern çizgisini tamamlayan unsurlardır. Makam koltuk mekanizması istenilen noktada kilitlenme özelliğine sahip çift kollu mekanizma kullanılmıştır.

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişler beraber üretime alınmaktadır. Farklı renklerde ve miktarlarda üretim gerçekleştirilir. Kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Yönetici Koltukları İmalatı ve Teslimatı

Yönetici koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Stokta ofis koltuğu bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Üretim süresi ortalama 5 iş günü olmaktadır. İmalat süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk kapasitesine göre değişmektedir. Ofis yönetici koltukları istenilen renklerden ve adetten üretilir. Ofis koltukları üretiminde kullanılan tüm ürünler TSE belgeli olup ofis koltuk modelleri imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Sayfamızdaki diğer yönetici koltuğu modelleri için kategorimizi ziyaret ediniz.

Ofis koltukları teslim yeri firmamızın imalat adresidir. İstanbul içi siparişlerde teslimatlar sipariş sayısına göre firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde nakliye firmaları aracılığıyla gönderimler yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi