Menü
Sepetiniz

Ozon Ofis Fileli Çalışma Koltuğu

Çalışma ortamını en rahat bir biçimde dizayn etme amacı güden herkes ozon ofis fileli çalışma koltuğu modelini rahatlıkla kullanabilmektedir. En etkili çalışma sürecine dahil olmak için koltukların önemini bilen kişilerin talepleri bu yönde olacaktır. Terletmeyen ofis koltuğu olarak öne çıkan bu file koltuk sayesinde en etkili çalışma seçenekleri kendini gösterecektir. Fileli koltuk modelleri arasında yer alan bu tasarım sayesinde en etkili durumlar ortaya çıkabilecektir. Genel itibarıyla da memnuniyet yaratabilecek düzeyde bir kullanımı sağlayabilecektir.

Ofis koltuk seçimi konusunda kararsız kalan ve bu noktada tavsiye isteyen kişilere bu fileli koltuk modeli kabul görebilecektir. Fileli koltuk tavsiye konusunda bu tasarımların ön plana çıkacağı ve verildiği değeri hak edeceği söylenebilmektedir. Her kullanıcının arzu ettiği özellikleri kapsayan bir tasarım harikası olarak gündemde kalmayı sürdüren bir tasarım olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda da uzun vadede kullanım fırsatı sağlayabilecek bir öge olarak da değerlendirilecektir. Makul fiyat seçenekleri sayesinde herkesin edinebileceği türde bir tasarım olarak da piyasada yer edinmektedir.

Ozon Ofis Fileli Çalışma Koltuğu Özellikleri

Ofis fileli çalışma koltuğu gövde malzemeleri sert plastik malzemeden üretilmiş olup insan vücuduna uygun formda hazırlanmıştır. Sırtında bulunan bel ergonomik desteğiyle çalışma esnasında rahat bir çalışma imkanı sağlar. Fileli ofis koltuğu oturak kısmı yüksek yoğunlukta gri sünger ile kaplanıp yüzeyi alıcının talebi doğrultusunda döşenir. Fileli çalışma koltukları döşemesinde ithal terletmeyen file kumaş kullanılır. Ofis koltukları alt kısmında çift kollu tilt mekanizma kullanılır ki bu mekanizma ile ofis koltuğu yatar pozisyonda istenilen noktada kilitlene bilmesini sağlar. Ofis çalışma koltuğu ayağı parlak krom kaplı metal ayaktan oluşmaktadır.

Bereket ofis olarak imalatçı olmamızdan dolayı tüm ofis koltuk modelleri siparişle beraber hazırlanıp stokta ürün bulunmamaktadır. Ofis koltuğu istenilen renk suni deri veya döşemelik kumaş ve özelliklerden üretilmektedir. Kişiye özel üretim olan ofis koltukları iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.

Fileli Ofis Koltukları İmalatı

Fileli ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Alıcının talebi doğrultusunda üretilir. Fileli ofis koltukları siparişle üretileceği için bir üretim süresi olmaktadır. Ozon fileli ofis koltuğu üretim süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. İmalat süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Fileli Ofis Çalışma Koltukları Teslimatı

Fileli ofis çalışma koltukları teslimatı İstanbul'da bulunan üretim adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya toplam tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalattan çıkan ofis çalışma koltukları gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla alıcıya gönderilir. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi