Menü
Sepetiniz

Ozon Fileli Misafir Sandalyesi

Ozon Fileli Misafir Sandalyesi
-6 %

Ozon Fileli Misafir Sandalyesinin Avantajları Nelerdir?

Hem rahat hem de şık bir görünüm çizen ozon fileli misafir sandalyesi ile beraber daha etkili bir kullanım söz konusu olabilecektir. Fileli sandalye modelleri arasında önemli bir yerde bulunan bu tasarım, aynı zamanda da tasarımın önemli bir parçası olarak görülebilecektir. Fileli sandalye ile herkesin beğenisini kazanacak bir görselliğe sahip olabilmek mümkün olarak ifade edilebilecektir. Bu sandalye sayesinde uzun süreli oturumlarda dahi herhangi bir sorun ya da terleme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Dekorasyon açısından önemli bir konumda bulunan Ozon Fileli Misafir Sandalyesi ile tüm konuklara en ideal hizmet verilebilecektir. Bu koltuklara sahip olan kişilerin misafirperverlik konusunda eşsiz bir deneyim sunması kaçınılmaz olacaktır. Modern fileli koltuk takımı konusunda tercihlerde bulunarak bu tasarımlara yönelecek olan herkesin aradıklarını elde etmeleri mümkün olabilecektir. Her kullanıcıya genel itibarıyla istekleri karşılanabilecek düzeyde yer alabilecektir. Kullanıcı odaklı olarak ortaya konulan bu eşsiz tasarım sayesinde her zaman rahat ve konforun dekorasyonla birleşimi durumu ortaya çıkabilecek türde yer alacaktır.

Ozon Fileli Misafir Sandalyesinin Özellikleri

Fileli misafir koltuğu gövde yapısı plastik malzemeden yapılmıştır. Fileli koltuk gövdesi insan vücut yapısına uygun ergonomik yapıda hazırlanmıştır. Fileli bekleme koltuğu döşeme kumaşı terletmeyen ithal file kumaş ile döşenmiştir. İstenilen renklerde fileli koltuk üretilmektedir. Bekleme koltuğu kolları plastikten üretilmiş olup ayağı krom kaplı profil metalden oluşmaktadır. Ozon fileli misafir koltuğu ile ziyaretçilerinizi rahat ve konforlu bir koltukta ağırlayıp aynı zamanda tasarımıyla ofisinize modern ve şıklık katacaktır.

Fileli Bekleme Koltuğu Üretim Süresi

Fileli bekleme koltuğu üretimi firmamıza ait olup istenilen renklerde ve özelliklerde üretim yapılmaktadır. File koltuk siparişle beraber üretilmektedir. Üretim süresi ortalama 5 iş günüdür. İmalat süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna ve yedek parça stok durumuna göre değişmektedir. Ofis koltukları siparişle beraber kişiye özel üretim olduğu için özel üretimlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis koltukları üretiminde kullanılan tüm malzemeler TSE belgeli olup ürünlerimiz üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir.

Fileli Ofis Koltukları Teslimatı

Fileli ofis koltukları teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeterli sayıda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan fileli koltuk gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Sayfamızda bulunan ofis koltuk modelleri toplu siparişlerde veya projeli işlerinizde özel fiyat teklifi uygulanmaktadır. Ayrıca özel tasarım ofis koltukları imalatı gerçekleştirilmektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi