Menü
Sepetiniz

Mira Fileli Ofis Çalışma Koltuğu

Mira Fileli Ofis Çalışma Koltuğu
-5 %

Mira fileli ofis çalışma koltuğu, file koltuklar yönetici kapsamında da ele alınarak, kişilerin rahat biçimde işlerin idamesini sağlamasında ve misafirlerini ağırlamasında önemli bir yerde bulunmaktadır. Dekorasyon konusunda da gerekli tasarım ögelerini içerisinde barındıracak olan fileli koltuklar, fileli şef koltuğu sıfatıyla tüm işlevini yerine getirebilecektir. Fileli makam koltuğu olarak tüm aranan standartlara sahip olan bu tasarım harikası, aynı zamanda da en mükemmel konforu tüm kullanıcılarıyla tanıştırabilmektedir. Her kullanıcının dikkat ettiği detayları içerisinde barındıran bir konumda da yer alabilecektir.

Makam odalarında önemli bir yerde bulunan fileli koltuk tasarımları şıklık ve kullanışlılık bakımından önemli bir tercih olarak ifade edilebilmektedir. Aynı zamanda da fileli büro koltuğu olarak adlandırılan bu tasarım, oldukça kısa bir süre içerisinde temizlenebilmektedir. Bu yüzden de rahat ve uzun vadeli bir kullanım seçeneği sağlamakta olan mira fileli ofis çalışma koltuğu, her şarta uyum sağlayabilmektedir. Çalışma ya da dinlenme için en makul alanı yaratabilmektedir. Herkesin aradığı kriterlerde olduğundan dolayı kullanıma uygun olarak tabir edilen bir modeldir.

Fileli Ofis Çalışma Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Fileli ofis çalışma koltuğu plastik gövdeden oluşmaktadır. Gövde ortopedik özellikte olup, insan vücuduna uygun kalıplarda hazırlanmaktadır. Fileli çalışma koltuğu sırt döşemesine terletmeyen file kumaş kullanılır. Sırtta ayrıca çalışma esnasında bele rahatlık vermesi için bel desteği vardır. Ofis fileli koltuk mekanizması tek kollu tilt mekanizma kullanılır. Fileli koltuk ayağı parlak krom kaplı metal yıldız kullanılır.

Fileli Ofis Koltukları İmalatı Yapan Firmalar?

Fileli ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları modelleri stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Üretimde kullanılan tüm malzemeler ve yedek parçalar TSE belgeli olup imalat hatalarına karşı ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Ofis koltukları renkleri, özellikleri ve sayısı alıcının talebi doğrultusunda gerçekleşir. Kişiye özel olarak üretilmesinden dolayı özel üretim sınıfı girmekte olup iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Koltukları Üretim Süresi Ne Kadardır?

Ofis koltukları üretimi siparişle beraber yapılacağı için üretim süresi 1 hafta olarak hesap edilmektedir. Ofis koltukları üretim süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk kapasitesine göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firma imalat adresimizden yapılmaktadır. Sipariş sayısı veya toplam sipariş tutarına göre İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalattan çıkan koltuk gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firma aracılığıyla yapılır. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi