Menü
Sepetiniz

Mimoks Yönetici Koltuğu

Mimoks yönetici koltuğu, iş yerinizde projeleriniz üzerinde çalışmak ya da ofisten uzak çalışmak için mükemmel olan bu renkli görev koltuğu, her ortama uyum sağlayabilmesi ile mükemmel bir seçimdir. Döşemeli bir koltuk ile modern bir tasarıma sahip olan Mimoks yönetici koltuğu ihtiyacınız olandan çok daha fazlasına sahip. Çalışma odalarının vazgeçilmezi haline gelecek koltuk, genç yaşlı her yaş grubuna hitap eder. Aynı zamanda oyuncu koltuğu yerine geçebilmesi ile son derece kullanışlıdır. Bu tasarım aynı zamanda yay yatırma mekanizması, ayarlanabilir koltuk yüksekliği ve eğim gerginliği kontrolünü içermektedir. Bununla birlikte ofis yönetici koltuğu, tekerlek yapısı ile zemini yüksek oranda korur. İş yerinize ya da ev ofisinize farklı bir soluk getirmek istiyor, standart koyu renkli mobilyalardan sıkıldıysanız Mimoks yönetici koltuğu tam size göre.

Mimoks Ofis Yönetici Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Mavi suni deri kullanılmıştır. Farklı renklerde üretim gerçekleştirilir.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Koltukta bulunan amortisör ile sağlanmaktadır.
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sertlikte gri sünger kullanılmıştır.
  • Tekerlek: Sert zeminde dahi kolaylıkla hareket edebilen tekerler kullanılmıştır.
  • Ayak tipi: Krom kaplı metalden hazırlanmıştır.
  • Sırt tipi: Yönetici tipi koltuk olup sırt kısmı yüksektir.

Ofis yönetici koltuğu gövdesi metal iskelet üzerine poliüretan süngerle kaplanmıştır. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan ofis koltuğu aynı zamanda da rahat ve ergonomik oturum için gerekli tüm eğimler ve bel destek ayarları yapılmıştır. Yönetici koltuğunda mekanizma olarak çift kollu model seçilmiş olup bu sistemde koltuk aşağı yukarı hareket ettiği gibi öne ve arkaya doğru istenilen konumda yatarlık ayarı yapılabilmektedir. Makam koltuk ayağı krom ile kaplanmış metalden oluşup ayağa sert zeminde dahi kolay hareketi sağlayan sağlam tekerlekler takılmıştır.

Ofis Koltukları İmalatı

Ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. İmalatta kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE standartlarına uygun ve belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Hazırda ofis koltukları bulundurmadığımız için sipariş verilen ofis koltuğu müşterilerin talebine göre deri renkleri, özellikleri ve ölçüleri belirlenir. Kişiye özel üretim olmaktadır. Özel üretimlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis koltukları imalatı siparişle gerçekleşeceğinden üretim için zamana ihtiyaç vardır. Ofis koltuk modellerine, sayıya ve üretimin yoğunluğuna göre değişmekle beraber üretim için ön görülen süre 1 haftadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firma imalat adresimizden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda paketlenen ofis koltuğu teslimat için nakliye firmasına verilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ürün teslimde ödenir. Ofis koltukları kullanıma hazır teslim edildiği için ilave bir kuruluma gerek yoktur.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi