Menü
Sepetiniz

Mex Fileli Ofis Koltuğu

Mex fileli ofis koltuğu, modern tasarımı, file kumaş döşemeli bel ve başlık desteği ile makam ve çalışma alanlarında size konforlu çalışma imkanı sağlar. Modern çağın ofis ihtiyaçlarına uygun şekilde hazırlanmış olan fileli ofis koltuğu ofisinize şıklık ve kalite katacaktır. Sizde çalışma koltuğunuzdan bıkmış ve hem rahat hemde modern bir ofis koltuğu arıyorsanız Mex fileli ofis koltuğu sizin aradığınız fileli koltuk modeli olabilir. Hem makam odanızda hem de yönetici ve personel çalışma alanlarında çalışma koltuğu olarak tercih edebilirsiniz. Fileli koltuklar firmamızın imalatı olup üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Fileli Ofis Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Fileli ofis koltuğu özellikleri, gövde kısmı plastik malzemeden imal edilmiş olup gövde standart bir insan vücut ölçülerine uygun formda hazırlanarak rahat bir oturum elde edilmesi hedef alınmıştır. Bu rahatlığı daha üst seviyeye çıkarmak için sırta file kumaş ile döşenmiş bel desteği konulup, sırtın üst kısmına da çalışma esnasında bir müddet olsun başınızı dinlendirmek için başlık konulmuştur. Fileli koltuk sırtı müşterinin talebine göre istenilen renkte file kumaş ile döşenirken oturak kısmı 5 santim süngerin üstüne aynı renk kumaş veya deri ile döşemesi yapılır. Fileli makam koltuğu için mekanizma olarak çift kollu tilt mekanizma tercih edilmekte olup bu mekanizma ile diğer standart mekanizmalardan farklı olarak koltuğu öne ve arkaya doğru yaylanma esnasında istediğiniz noktada sabitleme imkanı sağlar.

Fileli Ofis Koltuk İmalatı

Fileli ofis koltuk imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Üretici olmamızdan sebep sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stoklu bulunmayıp tamamen siparişle beraber üretilir. Ofis koltukları müşterinin talep edeceği renklerde ve özelliklerde üretileceği için kişiye özel imalat gerçekleştirilir. Özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltuğu siparişle üretilmesinden dolayı imalat için zamana ihtiyaç vardır. Fileli koltuk imalat süresi ortalama 5 iş günüdür. Ancak imalat süresi sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis çalışma ve bekleme alanlarında bulunan ofis koltuk modelleriniz için ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parçaları tek olarak veya toplu şekilde satışı yapılmaktadır. Ayrıca ofis koltuklarınız için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri gerçekleştirilir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden gerçekleştirilir. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda üretimden çıkan ofis koltuğu temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Ofis koltukları kullanıcıya montaj ve kurulumu yapılmış şekilde gönderildiği için ilave bir kurulum işlemine gerek kalmaz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi