Menü
Sepetiniz

Metal Tekli Ofis Kanepeleri

Metal Tekli Ofis Kanepeleri

Metal tekli ofis kanepeleri, metal ayaklara sahip olsa da döşemeleriyle ve rengiyle öne çıkan bu model, aynı zamanda da konforunu da daimi olarak lanse edebilmektedir. Ofis koltuk takımı modeli olarak her zaman kullanışlılığını korumakta ve genel olarak kullanıcı odaklı bir hizmet ortaya koymaktadır. Ofis koltuk modelleri arasında seçkin bir pozisyonda varlık göstererek, oldukça nitelikli şartları sunabilmektedir. Böylelikle genel olarak en fazla satan ürünler arasında yer aldığı da söylenebilen bir modeldir. Ne aradığını bilen ve rahatına düşkün olan kişilerin ilk tercihleri arasında kendini gösterebilmektedir.

Konfor kadar dekoratif bir detay olarak da bu koltuk takımlarına yönelmek mümkündür. Aynı zamanda da fiyat bakımından da en elverişli seçenekleri sağlar nitelikte yer almaktadır. Ofis koltukları fiyatları arasında ön planda var olan bu model, konforu kadar görselliği de içeren bir yapıda meydana getirilmiştir. Bundan dolayı da yaygın olarak sipariş verilmekte olan ofis tekli kanepe, birkaç gün içerisinde sahiplerine teslim edilebilecektir. Uzun süreli bir kullanımı öne çıkararak, herkesin isteklerini karşılayabilecektir.

Ofis Tekli Kanepe Özellikleri

Metal ofis tekli kanepesi gövde yapısı özel kalıplarda hazırlanmış krom kaplı metallerden oluşmaktadır. Metal ayakların üzerine masif kontralarla hazırlanmış oturma ve sırt yaslanma bölümü bulunmaktadır. Bu bölümler döşeme olup kare şeklinde derilerin dikilip ortasında aynı renkte düğme ile çektirme işlemi yapılmaktadır. Oturma ve sırt kısmında kullanılan sünger kalitesi en az 28 dansite yoğunluğunda olup kalınlıkları farklı olan gri süngerlerdir. Oturumu sırt kısmına verilen eğimle ergonomik bir rahatlık sağlanırken metal ve deri kombinesi de modern bir görünüm kazandırır. Ofis, hastane, hava alanı, okul ve otel gibi geniş ve modern bekleme alanlarında mekana modern bir hava katacaktır.

Ofis Tekli Kanepe İmalatı

Metal ofis tekli kanepe hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Müşterinin talebi doğrultusunda istenilen renklerde deri veya kumaş ile hazırlanmaktadır. Döşeme malzemesi birinci sınıf olup temizliği ve kullanımı oldukça kolaydır. Özel üretim olması sebebiyle iade ve değişimler mümkün olmamaktadır. İmalat için gereken zaman ise ortalama 1 haftadır. Ancak bu süre sipariş sayısına ve imalatın yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Ofis kanepeleri imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE normlarına uygun olup belgelidir ve aynı zamanda firmamız tarafından da imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul adresinden gerçekleştirilir. Ancak İstanbul için özel bir uygulama mevcuttur. Yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilmesi halinde İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı siparişlerde ürün paketlenerek nakliye firmasına teslim edilir. Nakliye firması ürünü alıcıya teslim ederek taşıma bedelini tahsil eder.

Metal ofis kanepesinin ikili modelini yandaki linki takip ederek inceleyebilirsiniz = https://www.ucuzofiskoltuklari.com/metal-ikili-ofis-bekleme-kanepeleri

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi