Menü
Sepetiniz

Metal İkili Ofis Bekleme Kanepeleri

Metal İkili Ofis Bekleme Kanepeleri

Metal ikili ofis bekleme koltukları, bekleme alanlarında ya da herhangi bir çalışma noktasında kendini gösteren bu ürün eşsiz görüntüsüyle herkesin talep edebileceği ölçütleri içerisinde barındırmaktadır. Ofis koltukları adı altında da kullanılabilen bu modelin her zaman dekoratif anlamda yeterli olduğu söylenebilmektedir. Büro koltukları arasında en seçkin modeller adı altında destek vererek, kalitesini ön plana çıkaran bir tasarım olarak da adından söz ettirmektedir. Her kullanıcının cazip olarak ifade edeceği bir model olarak ifade edilebilmektedir.

Kullanıcı odaklı olarak meydana getirilen ofis ikili kanepesi seçeneği, döşemeleriyle de gereken konforu sağlamaktadır. Ofis koltuğu arasından tercih edecek olan kişilerin ilk evrede bu modellere yönelebilecektir. Her zaman kullanışlı ve gösterişli halini koruyan ofis kanepesi sayesinde çalışma alanlarının etkisi daha aktif bir halde yer alacaktır. Kullanıcıların aradıkları kriterlere sahip olan bu model, aynı zamanda da ne kadar işlevsel bir pozisyonda varlık gösterdiğini de kanıtlamaktadır. Herkesin genel olarak memnun kalacağı ve devamlı olarak kullanmak isteyeceği bir ofis koltuk seçeneği olarak da adından söz ettirecektir.

İkili Ofis Bekleme Kanepe Özellikleri

Metal ikili ofis bekleme kanepesi krom kaplı metal ayaktan ve döşemeli oturak, sırt kısımlarından oluşmaktadır. Metal ayak özel kalıplarda şekillen dirildikten sonra yüzey kaplaması için kaplama bölümüne alınarak parlak nikel krom ile kaplaması gerçekleştirilir. Kanepenin görünümüne ve sağlamlığına büyük bir katkı sağlayarak müşterilerin tercih sebeplerinin başında gelir. Oturak ve sırt kısmı farklı kalınlıkta ancak en az 28 dansite yoğunlukta kaliteli gri süngerler ile hazırlanıp yüzeyi müşterinin tercihi doğrultusunda belirlenen renkte hazırlanan kare kapitone şeklinde düğmeli döşenir. Ofis kanepesinin imalatında kullanılan malzemeler TSE normlarına uygun olup belgelidir ve imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

İkili Bekleme Koltukları İmalatı

Metal ikili bekleme koltuğu stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Müşterinin tercihi doğrultusunda suni deri veya kumaş seçeneklerinden istenilen adette hazırlanır. Böylelikle kişiye özel üretim olmaktadır ki bu tarz ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır. Ancak özel üretimlerin bir diğer dezavantajı da vardır ki buda zamandır. İmalat için zaman gerekmektedir. Ofis bekleme koltuğu için ortalama 1 hafta süre gerekmektedir. Bu zaman sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

İmalatını yaptığımız ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul adresinden yapılmaktadır. Ancak İstanbul için farklı bir durum uygulanabilmektedir, buda yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı teslimatlar ise; nakliye firmaları aracılığıyla yapılmaktadır. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenmektedir.

Metal ikili ofis kanepesinin tekli modelini linki takip ederek inceleyebilirsiniz = https://www.ucuzofiskoltuklari.com/metal-tekli-ofis-kanepeleri

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi