Menü
Sepetiniz

Mega Ofis Tekli Kanepeleri

Mega ofis tekli kanepeleri, ofislerini dizayn etmek ve bu konuda da her detayın dekoratif birer rol üstlenmesini istemek için bu ürünler kaçınılmaz bir hal alacaktır. Ofis koltuk imalatçıları tarafından etkili bir biçimde meydana getirilen bu koltuk tipleri, hem makam odalarını hem de büronun çalışanlara ayrılan kısımlarını süsleyebilmektedir. Hem görsel hem de işlevsel olarak üzerine düşenleri yerine getirebilmektedir. Ofis koltukları deri biçiminde olan bu model sayesinde her zaman kaliteli bir zaman dilimine dahil olma durumu hayata geçirilebilmektedir.

Mega ofis tekli kanepeleri, ofis koltuğu denilince ilk akla gelen tasarımlar arasında seyretmektedir. Gerek rengi gerekse de içerdiği döşemesi bakımından herkesin uzun süreli oturumunda bile herhangi bir olumsuzluk yaratmamaktadır. Terleme ya da rahatsızlanma durumunu ortaya koymayan bu model, her an etkisini yitirmeden fonksiyonunu yerine getirebilecektir. Kolaylıkla sipariş edilebilecek olan ofis tekli kanepe sayesinde en etkili tasarımlara sahip olabilmek söz konusu olacaktır. Her kullanıcının aradıkları kriterlere sahip olarak gündemde kalmayı da sürdürecek olan bir tasarım olarak ifade edilebilecektir.

Ofis Tekli Kanepe Özellikleri

Mega ofis tekli kanepe birinci sınıf fırınlı gürgen ağacından oluşan bir iskelet gövde yapısı vardır. Ofis kanepe imalatında kullanılan malzemeler TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir. Kanepenin oturak ve sırt kısmında kullanılan süngerler resimden de az çok seçileceği gibi kalın ve uzun ömürlü olup yoğunluğu 28 dansitedir. Yüzey döşemesine birinci sınıf suni deri kullanılır. Döşeme derisi alıcının talebi doğrultusunda seçilip imalatı yapılmaktadır. Döşeme malzemesi renklerini sayfamızda bulunan renklerden seçebilirsiniz.

Ofis kanepesi ihtişamı ve modern görünümüyle makam odaları, otel ve avm gibi büyük lobi bekleme alanlarına özel olarak tasarlanmıştır. Tasarım aşamasında rahatlık ve konforda ön planda tutulmaktadır. Rahatlık ve sağlamlık tüm ofis koltuk modellerimiz için ön planda tuttuğumuz özelliklerdir. Mega ofis kanepesinin iki kişilik olan modelini mega ofis ikili kanepeleri linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tekli Ofis Kanepesi Ölçüleri

Tekli ofis kanepesi ölçüsü; genişlik 95 santim, ofis kanepe derinliği 80 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Otel lobi bekleme koltuğu ölçüleri yaklaşık değerler olup her üretilen yeni üründe sünger ve deri esnemesi gibi iskelet kesimlerinde oluşacak 1 santim gibi farklılıklardan dolayı ufak değer farklılıkları olabilir.

Sayfamızda bulunan ofis koltuk modelleri stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber imalatı yapılır. Ofis koltukları gibi ofis kanepesi de müşterinin istekleri doğrultusunda renkleri, özellikleri ve miktarı belirlenerek sıfırdan üretim yapılır. Dolayısıyla ürünler kişiye özel üretim olacağından özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul'da bulunan imalat adresinden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde yeteri miktarda sipariş verilmesi halinde teslimatı firmamız yapabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalattan çıkan ofis koltukları nakliye firmaları aracılığıyla alıcıya gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından taşıma firmasına ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi