Menü
Sepetiniz

Mega Ofis İkili Kanepeleri

Mega Ofis İkili Kanepeleri

Mega ofis ikili kanepeleri, ofisin dizaynı konusuna önem veren kişilerin ofis koltuk seçimleri konusunda da hassas davrandıkları söylenebilmektedir. Bu aşamada ofis koltukları fiyatları da en fazla dikkat ettikleri konulardan bir tanesi olarak ifade edilebilmektedir. Hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı olan modeller arasında varlık gösteren Mega ofis ikili kanepeler arasında genel olarak tercih edebilecekleri bir sonuca erişebileceklerdir. Aynı zamanda da en rahat ofis koltuğu tercihlerini de yapmış olmaları muhtemel bir hal alacaktır.

Ofisin görsel açıdan hali kadar kullanımı bakımından da öne çıkan bir model olan mega ofis ikili kanepeleri, her zaman kullanıcı odaklı bir destek sunabilmektedir. Ofisin tam olarak ihtiyaçlarını karşılayacak olan bu suni deri ofis koltukları sayesinde beklenilenleri elde etmek daha kolay bir hal almaktadır. Her kullanıcının beklentilerini yüksek tutması anlamında bu ürünlerin etkisini hissettirdiği söylenebilmektedir. İlk andan itibaren gerekli desteği sağlayan ofis ikili kanepe, an be an elverişli bir ürün olduğunu hissettirebilen cinste bir tasarım olarak da adından söz ettirmektedir.

İkili Ofis Kanepeleri Özellikleri

Mega ikili ofis kanepeleri gövde yapısı masif fırınlı gürgen ağacından yapılmaktadır. Ofis kanepe gövde yapısı oldukça sağlam olup aynı zamanda da ergonomiktir. İkili ofis kanepesi gösterişli görünümüyle, konforlu yapısıyla ve sağlamlığıyla ofis, hastane, otel, okul ve klinik gibi büyük bekleme alanlarına uygun olarak tasarlanmıştır. İkili ofis kanepesinde deri ve ahşap birlikte kullanılarak her mekana uyum sağlayan bir model oluşturulmuştur. Bekleme kanepesinin oturma ve sırt kısmında kullanılan sünger kalitesi en az 28 dansite yoğunluğunda olup kalınlıkları konuma göre farklılık gösterebilir. Ofis kanepe döşemesinde temizliği ve bakımı oldukça kolay olan ve aynı zamanda sağlam bir yapıya sahip deri veya kumaş kullanılır. Kullanılacak deri veya kumaş rengi alıcı tarafından seçilmektedir.

İkili Ofis Kanepeleri Ölçüleri

Mega ikili ofis kanepeleri ölçüleri şöyledir; ofis kanepe genişliği 160 santim, önden arkaya derinliği 80 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Koltuk ölçüleri yaklaşık değerler olup her imalatta kullanılan malzemenin esnemesine göre bir kaç santim farklılık gösterebilir.

Ofis Koltukları İmalatı

Ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Özel imalatın avantajlarıyla beraber dezavantajları da olmaktadır. Avantajı; mekanınıza almayı düşündüğünüz ofis koltuğunun rengine, ölçülerine ve kullanılacak aksesuarlarına siz karar verebilirsiniz. Böylelikle ofis koltuğu sizin belirleyeceğiniz özelliklerde hazırlanıp mekanınızda rahatlıkla kullanacaksınız, aksi halde hazırdaki ürün konseptinize uymayacağı gibi istediğiniz miktarda da bulamayabilirsiniz. Dezavantajları ise; imalat için belirli bir süre beklemek zorunda kalacaksınız ki bu ürün sayısına ve imalat yoğunluğuna göre değişmekle beraber ortalama 1 haftadır. Ayrıca kişiye özel üretim olacağından bu tarz ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul adresinden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilirse teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ise hazırlanan ürün nakliye firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Mega ikili ofis kanepesinin tekli modelini incelemek için linki ziyaret edebilirsiniz = https://www.ucuzofiskoltuklari.com/mega-ofis-tekli-kanepeleri

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi