Menü
Sepetiniz

Mask Fileli Toplantı Koltuğu

Mask Fileli Toplantı Koltuğu
-7 %

Mask fileli toplantı koltuğu, makamlarını en etkili şekilde dizayn ederek, dekorasyona verdikleri önemi göstermek isteyen kişilerin yönelmeleri söz konusudur. Hem gösterişli hem de rahat olan bu mask fileli koltuk modeli sayesinde tam olarak aradıkları makam odalarını meydana getirmek mümkün olacaktır. Fileli müdür koltuğu konusunda tercihlerde bulunacak olan kişilerin arzu ettikleri seçeneklere erişmeleri mümkün olabilecek ve ideal bir seçim olduğu da anlaşılabilecektir. Benzersiz bir etkiyi ve kalitesini devamlı olarak sürdürebilecek pozisyonda yer alabilecektir.

Mask fileli toplantı koltuğu, fiyat konusunda da en uygun olanakları sunabilmesiyle adından söz ettirmektedir. Fileli koltuk tavsiye edilmesi halinde bu model her zaman listenin ilk sıralarında yer alarak dikkat çekecektir. Fileli koltuk fiyatları konusunda da tüketicileri destekleyen bir tavrın sergilendiği gözden kaçmayacaktır. Herkesin aradığı kriterlere sahip olmasından dolayı da memnuniyet yaratabilen bir öge olarak ifade edilecektir. Benzersiz bir kullanım sunarak, uzun vadede makam odalarının en etkili parçası olarak kalabilecektir. Bundan dolayı da elverişli bir koltuk modeli olarak ifade edilebilecektir.

Fileli Ofis Toplantı Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Fileli ofis toplantı koltuğu, sırt bölümü metal profilden oluşmaktadır. Sırt demiri insan vücut yapısına uygun formlarda hazırlanmış olup üzerine terletmeyen file kumaş ile döşenmesiyle makam fileli koltuk tavsiye edilebilir. Makam odalarında, ofis çalışma alanlarında ve toplantı salonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fileli ofis koltuğu ile rahat ve ağrısız bir çalışma imkanı bulacaksınız. Zarif ölçüleri, hemen her kişiye uyumlu ergonomik yapısı, modern görünümlü parlak krom kaplı metal aksesuarları, akışkan tekerleri ve aşağı yukarı hareketi sağlayan amortisörü ile toplantı salonu dahil her alanda tavsiye edilecek fileli koltuk modelidir.

Fileli Ofis Koltuğu Ölçüleri Nelerdir?

Fileli ofis koltuğu ölçüsü; genişlik 63 santim, derinlik 65 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santim gelmektedir. Bu değerler yaklaşık değerler olup 1-2 santim farklılık olabilir. Fileli koltuk imalatı firmamız tarafından yapılmakta olup istenilen renklerde ve özelliklerde üretilir. Hazırda ofis koltuğu modelleri bulunmayıp tüm ürünler siparişle beraber üretilip, bir nevi kişiye özel üretim gerçekleştirilir. Ancak özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE normlarında olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları Teslimatı Yapıyor Musunuz?

Ofis koltukları teslimatı İstanbul'da bulunan imalat adresimizden gerçekleştirilir. Ancak yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu paketlendikten sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenmektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi