Menü
Sepetiniz

Mask Fileli Bekleme Koltuğu

Mask Fileli Bekleme Koltuğu
-5 %

Mask fileli bekleme koltuğu, büro ya da herhangi bir çalışma ortamına rahatlıkla ayak uydurabilen ve dekorasyonuna adapte olan bir model olarak ifade edilmektedir. Fileli büro koltukları arasında seçkin bir tasarım olmakla beraber, tam teşekküllü özelliklere sahip olmasıyla da gündeme gelmektedir. Fileli bekleme koltuğu modelleri arasında da sayılarak önemli ölçüde destek sağlayabilecektir. Bundan ötürü devamlı olarak kullanımda olacak ve tam anlamıyla da istenilen şartları ele almasıyla bilinecektir. Kullanıcı odaklı bir girişim sonrasında da tam olarak arzu edilen neticeleri elde etmede yeterli olarak ifade edilebilecektir.

Büro dekore etmek isteyen kişiler için fileli koltuk seçenekleri olmazsa olmaz bir yerde bulunmaktadır. Fileli makam koltuğu modelleriyle de öne çıkan bu modeller sayesinde en kapsamlı neticeleri elde etmek söz konusu olabilmektedir. Mask fileli bekleme koltuğu, yöneticilerin gözünden kaçmayacak kadar dikkat çeken ve şıklık konusunda açık ara fark atan bir tasarım olarak değerlendirilmektedir. Bu yüzden genel olarak talep edilen ve her zaman kullanışlı yapısını gösteren bir model olarak anılacaktır.

Fileli Ofis Bekleme Koltukları Özellikleri ve Ölçüleri

Fileli ofis bekleme koltuğu sırt kısmı insan vücut omurgasına uygun formlarda hazırlanmıştır. Fileli koltuğun sırt kısmı terletmeyen file kumaş ile döşenmektedir. Sırt kısmının vücuda uygun hazırlanan kıvrımları ve üstüne ithal sert file ile döşemesi yapılınca ortaya rahat ve ergonomik bekleme koltuğu ortaya çıkar. Bekleme alanlarında hem modern bekleme koltuğu hem de ziyaretçilerin rahat edeceği bir bekleme koltuğu arayanlar için fileli koltuk tavsiye edilir. Bekleme koltuğu oturağı 28 dansite yoğunlukta gri sünger ile hazırlanıp üzeri müşterinin talebi doğrultusunda geniş renk seçenekleri ile deri veya kumaş ile döşenir. Ofis koltuğu aksesuarlarında kullanılan kol ve ayaklar parlak krom ile yüzeyi kaplı olup koltuğa modern bir görünüm kazandırır. İmalatını yaptığımız ofis koltukları yedek parça malzemelerinde kullanılan ürünler TSE normlarında hazırlanmış olup imalat hatalarına ofis koltukları firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Fileli bekleme koltuğu ölçüsü; genişlik 63 santim, derinlik 65 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santim ölçülerindedir. Bu ölçüler süngerin esnemesinden ve montaj esnasında yedek parçaların vidalanması esnasında oluşacak paylar dikkate alınarak bir kaç santim farklılık göstere bilir.

Fileli Ofis Koltukları İmalatı

Fileli ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bereket ofis olarak stokta ofis koltuk modellerini bulundurmuyoruz. Tüm ofis koltukları müşterinin talebi doğrultusunda hazırlanır. Ofis koltuğu tamamen kişiye özel olarak üretildiğinden özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Siparişle beraber üretim olacağından her ürün için bir üretim süresi gerekmektedir. Fileli koltuklar için imalat süresi ortalama 1 hafta olarak hesap edilmektedir. Bu üretim zamanı sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Siparişle beraber imalat yapılacağı için ofis koltukları renkleri, özellikleri ve ölçüleri alıcının talebi doğrultusunda gerçekleştirilir. Farklı renklerde ve özelliklerde ofis koltuğu imalatı gerçekleşmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatını Yapıyor musunuz?

Ofis koltukları teslimatı firmamızın İstanbul'daki imalat adresinden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya toplam tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalatta hazırlanan ofis koltuğu gerekli temizlik ve paketlemenin ardından teslimat için nakliye firmalarına verilir. Nakliye firması teslimatında taşıma bedelini alıcıdan tahsil eder.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi