Menü
Sepetiniz

Makro Makam Yönetici Koltukları

Makro makam yönetici koltukları, size ve makamınıza yakışır tasarımı ile iş yerinizde şıklık ve konfora bir arada sahip olun. Klasik renkleri ile standart ofis ortamlarına kolaylıkla uyum gösterir. Ayarlanabilir yükseklik mekanizmasına sahip yönetici koltukları, kullanıcının boyun ve omuzlarının rahatlamasını sağlar. 8 ila 10 saatlik uzun vardiyalı çalışmalara kolayca ayak uydurabilen destekleyici ergonomik bir makam koltuğu arayışında iseniz makro makam yönetici koltukları tam olarak ihtiyacınız olan koltuk modelidir. Size ekstra rahatlık sunacak arka açı ayarı, gövdenin açısını değiştirerek disk basıncının düşürülmesine yardımcı olur. Uzun vadede bel ve sırt ağrılarınızın geçtiğini fark edeceksiniz. Makro makam yönetici koltuklarının kolçakları kollarınızın rahat edebilmesi için en iyi şekilde dizayn edilmiştir. Bej rengi ile gelen şıklığı makro makam yönetici koltukları aracılığıyla yakalayın.

Makro Makam Yönetici Koltukları Özellikleri

  • Renk: Bej renkte suni deri – Koyu kahverenginde ahşap cilası
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Mevcut olup amortisör ile sağlanır.
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sertlikte gri sünger kullanılmıştır.
  • Tekerlek: Mevcut olup, yerde akışkan özelliktedir.
  • Ayak tipi: Metal çerçeve üzerine cilalı ahşap dilim ayak kullanılmıştır.
  • Sırt tipi: Yüksek sırtlı olup makam grubu yüksekliğindedir.

Deri makam koltuğu gövdesi monoblok tahtadan oluşmaktadır. Monoblok standart bir insan vücut yapısına uygun formda eğimli kavislerle hazırlanmıştır. Makam koltuğu kullanımında rahatlık ve konfor için ilaveten oturak ve sırt kısmı süngerler ile takviye edilmiştir. Deri makam koltuğu kol ve ayağı cilalı masif ahşaptan yapılmıştır. Koltukta kullanılan mekanizma çift kollu mekanizmadır. Bu mekanizma ile koltuğu aşağı yukarı hareket yaptırdığınız gibi öne ve arkaya eğimini istediğiniz noktada sabitleyebilirsiniz.

Ofis Yönetici Koltuğu İmalatı

Ofis yönetici koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Ofis koltuğu alıcının talebine göre istenilen renklerde, özelliklerde ve ölçülerde hazırlanır. Tamamen kişiye özel üretim olarak hazırlanır. Ancak bu özel üretimlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir. Ofis koltukları imalatı için 1 hafta zaman gerekmektedir. İmalat süresi ofis koltuğu modeline, sipariş sayısına ve üretimin yoğunluk durumuna göre değişir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimi firma adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde nakliye firmaları aracılığıyla ürünler gönderilir. Taşıma bedeli alıcıya aittir. Ofis koltuk modelleri alıcıya kullanıma hazır olarak teslim edilir. Nakliye bedeli düşük olması sebebiyle bazı modellerin parçaları ayrı olarak gönderilir. Yap boz şeklinde olan parçaların birleşimi oldukça kolaydır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi