Menü
Sepetiniz

Lobi Cafe Berjer Koltuğu

Lobi Cafe Berjer Koltuğu

Lobi cafe berjer koltuğu, koltukların işletmeler içerisindeki yeri de son derecede önemlidir. Cafe ya da restaurantlar içerisinde varlık gösteren cafelerin diğerlerine oranla daha rahat olmaları istenmektedir. Bu konumda lobi cafe berjer koltuğu etkisini tamamen mükemmel bir biçimde hissettirebilmektedir. Suni deri ofis koltukları arasında istenilen şartları sunan bu model, herhangi bir işletmenin olmazsa olmazı olarak değerlendirilebilmektedir. Aynı zamanda da kaliteli olarak bilinen bu ofis koltuk takımı, her zaman elverişli ve işlevsel bir pozisyonda gündeme gelebilmektedir.

Cafe ya da lobilerin dekoratif olması üzerinde durulması halinde bu modeller her zaman etkili olarak adlandırılabilecektir. Lobi cafe berjer koltuğu ile beraber bu sonuca ulaşabilmek mümkün olacaktır. Her kullanıcının suni deri ofis koltukları arasında da sayılan bu tasarım sayesinde en benzersiz sonuçlara erişmeleri mümkün olacaktır. Aynı zamanda da misafirlerin olabildiğince iyi şartlar altında ağırlanabilmesi adına da yeterli bir potansiyele sahip olarak görülebilecektir. Bu model her zaman bu etkiyi koruyacak ve uzun vadede faydalı sonuçları ortaya koyabilecektir. Ofis koltuk fiyatları arasında da makul bir bedel karşılığında temin edilebilecektir.

Lobi Cafe Koltuğu Özellikleri

Cafe berjer koltuğu gövdesi fırınlı masif gürgen ağacından yapılmıştır. İskelet yapısı oldukça sağlam olmakla beraber ergonomiktir ve rahat oturum sağlar. Berjer koltuk tasarımında mini ölçülerde olması, uzun süre kullanılacak şekilde sağlam olması ve kullanıcıyı memnun edecek rahatlıkta olması dikkate alınmıştır. Cafe koltuğu imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE normlarına uygun olup belgelidir. Cafe berjer koltuk oturak ve sırt kısmında farklı kalınlıkta sünger kullanılsa da kalite olarak en az 28 dansite yoğunluğunda gri süngerler kullanılır. Ofis kanepe döşemesinde kullanılan suni deri veya kumaşlar TSE belgeli olup bakımı ve temizliği rahat olan birinci kalite ürünler kullanılır. Ofis koltukları imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Cafe Berjer Koltuğu Ölçüleri

Cafe berjer koltuğu ölçüleri şöyledir; cafe koltuk genişliği 70 santim, derinlik 70 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Cafe berjer koltuk ölçüleri yaklaşık değerler olup sünger ve deri esneme özelliklerinde göre bir kaç santim farklılık gösterebilir. Yüksek adetli siparişlerde cafe koltukları ölçülerinde, renklerinde ve özelliklerinde özel üretim gerçekleştirilir.

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Alıcının talebi doğrultusunda cafe koltuk rengi, özellikleri ve miktarı belirlenerek mekana uygun özellikte üretim yapılmaktadır. Ancak özel üretimlerin zaman konusunda ve iade konusunda dezavantajları olmaktadır. İmalat için ortalama 1 hafta süre gerekmektedir. Bu süre sipariş sayısına ve imalatın yoğunluk durumuna göre değişmektedir. İade için de; özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde yeteri miktarda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu nakliye firmalarıyla gönderilmektedir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenmektedir.

Bol seçenek ve farklı modellerde cafe berjer koltuk modelleri için diğer sayfamız : https://ucuzcafekoltuklari.com/urun-kategori/cafe-berjer-koltuk

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi