Menü
Sepetiniz

Lido Üçlü Bekleme Koltuğu

Lido Üçlü Bekleme Koltuğu

Lido Üçlü Bekleme Koltuğu, bekleme salonları için özel tasarlanmış modern görünümlü, ergonomik ve oldukça sağlam yapıda olan bir bekleme koltuğu modelidir. Üçlü bekleme koltuğu poliüretan süngerli olup hem sağlam yapıda hemde rahat oturumu ile uzun yıllar kullanabileceksiniz. Ofis misafir bekleme koltuğu metal , ahşap ve deri karışımı ile hemen hemen tüm bekleme salonlarının konseptine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Üç kişinin rahatlıkla oturabileceği alana sahip olup farklı sayılarda üretim yapılabilmektedir.

Ofis Üçlü Bekleme Koltuğu Özellikleri

Ofis üçlü bekleme koltuğu oturum gövdesi poliüretan kalıp süngerden hazırlanmış olup, süngerin iç kısmı metal profillerden hazırlanmıştır. Süngerin şekli ve ebatları normal boyutlarda bir insan vücuduna uygun formda hazırlanmış olup oturumu oldukça rahattır. Bekleme koltuğu döşemesi birinci sınıf suni deri ile döşenmiş olup müşterinin talebine göre farklı renklerde, özelliklerde deri veya kumaş le döşemesi yapılabilir. Koltuğun ayağı geniş profil metalden hazırlanmıştır. Metallere yüzey kaplaması nikel krom ile yapılıp parlaklık kazandırılmıştır. Gövde ile ayak arasına kenarı pvc ile kaplanmış melamin ahşap tercih edilmiştir.

Hastane Bekleme Koltukları İmalatı

Ofis bekleme koltukları hazırda bulunmayıp tamamen siparişle beraber üretilir. Bekleme koltuğu rengi, özellikleri ve sayısı müşterinin talebine göre belirlenip tamamen kişiye özel imalat gerçekleştirilir. Özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. İmalat için ortalama 5 iş gününe ihtiyaç vardır. Ancak bu imalat süresi sipariş sayısına, koltuğun yedek parçalarının stok durumuna ve imalatın kapasite durumuna göre değişebilir.

Ofis bekleme koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup üretimini yaptığımız ürünler imalat hatasına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis çalışma ve bekleme alanlarında bulunan koltuklarınız için ihtiyacınız olan tüm ofis koltuk yedek parçalarının satışı yapılmaktadır. Ayrıca eski koltuklarınız için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltukları tamiri yapılmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimde hazırlanan ofis koltuğu montaj ve paketleme işleminden sonra nakliye firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Toplu alımlarda ve projeli çalışmalarda özel fiyat teklifi sunulmakta olup ayrıca sayı dikkate alınarak özel tasarım ofis koltuğu imalatı gerçekleştirilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi