Menü
Sepetiniz

Lido İkili Bekleme Koltukları

Lido İkili Bekleme Koltukları ile ofis ve lobi bekleme alanlarınız renklenecek. Metal ahşap karışımı ile birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemelerin bir araya gelmesinden birinci sınıf ofis lobi koltuğu modeli oluşmaktadır. Oldukça sağlam ve dayanıklı olan ofis bekleme koltuğu aynı zamanda ergonomik rahatlığıyla sizi kendisine hayran bırakacaktır. Aradığınız ofis veya lobi bekleme koltukları modelleri için biz yeteriz. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları kendi imalatımız olup, müşterinin talebine göre hazırlanır.

Lido İkili Ofis Bekleme Koltuğu Özellikleri

Lido ikili ofis bekleme koltuğu oturma koltukları metal gövdeli poliüretan süngerden üretilmektedir. TSE belgeli olup Avrupa standartlarında bir hazırlanır. Ofis lobi koltuğu ayağı profil metalden hazırlanıp yüzeyi parlak krom ile kaplanır. Ayak ile koltuklar arasına konulan ahşap tabla koltuğa ayrı bir hava kazanmış olup bulunduğu mekanın mobilyasına uygun renk ve özellikte hazırlanmaya dikkat edilir. Bekleme koltuğu kolları da ayaklar gibi metalden oluşup üzeri krom ile parlatılır. Bekleme koltukları insan vücut yapısına uygun formda hazırlanır, böylece misafirlerinize konforlu bekleme alanları hazırlamış olursunuz. Ofis bekleme koltukları istenilen renklerde suni deri veya kumaş ile hazırlanmaktadır. Döşemede kullanılan malzemelerin kolay temizlenme ve silinme özelliği olup oldukça sağlam yapıları da vardır.

Ofis Lobi Koltukları İmalatı

Ofis lobi koltukları imalatı firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stokta bulunmayıp siparişle beraber müşteri talebine göre hazırlanır. Tamamen kişiye özel üretim olacağından özel imalatlarda iade ve değişim mümkün değildir. Ofis lobi koltukları üretimi için ortalama iş günü gerekmektedir. Ancak sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre imalat süresi değişir.

Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ayrıca ofis veya bekleme alanlarında bulunan koltuklarınız için ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılmaktadır. Yapılacak işlemlere ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri yapılır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan ofis koltuğu nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi