Menü
Sepetiniz

Küp Ofis Makam Koltuğu

Küp Ofis Makam Koltuğu

Modern ve konforlu yapısı ile Küp ofis makam koltuğu, geliştirilmiş ihtiyaçlarınız için dizayn edilmiştir. Ergonomik arka tasarım ve rahatınızı sağlamak için havalandırmalı kumaş malzemesi ile eşleştirilmiş ve belinizi desteklemek için uygun eğriliğe sahiptir. Küp ofis makam koltuğu yüksek sırtlı klasik bir şekildedir, bu sayede masaya zincirlenmiş olsanız bile kendinizi özgür ve rahat hissedersiniz. Yapı itibari ile makam yönetici koltuğu, hem çalışanlar hem de gençler için kullanılabilir özelliklere sahiptir. İş yerinizde sizi rahat ettirmenin yanında çalışma odanızda, evde çalışanlar için ev ofislerinde ve hatta gençler için oyuncu koltuğu olarak farklı kullanım alanlarına sahiptir. Kumaş üzeri, altıgen desenler, hareketli ve spor bir görünüm yansıtmanıza olanak tanır. Temizliği kolaydır ve nemli bez ile silinmesi yeterlidir. Deterjana ihtiyaç bulunmaz.

Küp Ofis Makam Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Siyah suni deri
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Amortisör ile yapılmaktadır.
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sert yumuşaklıkta ergonomik yapıdadır.
  • Ayak tipi: Krom kaplı yıldız metal ayak.
  • Sırt tipi: Makam tipi yüksek sırtlı.

Makam yönetici koltuğu gövdesi metalden oluşan poliüretan süngerli yapıya sahiptir. Koltuk oturumu rahat olması için standart insan vücut ölçülerinde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Modern görünümü, mini ölçüleri ve birinci sınıf kalitesiyle çalışma alanınızın makam koltuğu olacaktır. Makam koltuğuna çift kollu mekanizma kullanılmıştır. Ayakları krom ile parlatılmış 5 kollu yıldız metaldir.

Ofis Makam Koltuğu İmalatı

Ofis makam koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. İmalatçı firma olmamız sebebiyle sayfamızda bulunan ofis koltuk modelleri hazırda bulunmayıp siparişler beraber üretilir. Ofis koltukları alıcının talebine göre renkleri, özellikleri, ölçüleri belirlenerek üretilir. Kişiye özel üretim olan bu tarz ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Sıfırdan üretim olacağı için imalat için belirli bir zaman gerekmektedir. Ofis koltukları imalatı süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Bu zaman ofis koltuk modeline, sipariş sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firma adresimizden gerçekleşmektedir. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına veya toplam tutara bakılarak tan teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ise hazırlanan ofis koltuğu nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından firmaya ödenir. Ofis koltukları kullanıma hazır şekilde teslim edilir, ilaveten bir montaj işçiliğine gerek kalmaz. Ancak modeline göre bazı ürünlerin parçaları nakliyede düşük maliyet çıkması için demonte gönderilir. Bu parçalar için büyük montaj işlemi gerekmez, yap boz şeklinde parçaların yuvalarına oturtulması yeterlidir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi