Menü
Sepetiniz

Kobra Ofis Makam Koltuğu

Rahatlığına düşkün olan ve iş yaşantısının bir parçası yapmak isteyen kişilerin kobra ofis makam koltuğu modeline yönelmeleri durumu ortaya çıkmaktadır. Uygun yönetici koltuğu konusunda gerekli şartları içeren bu tasarım harikası, görselliğin ve konforun göstergesi olarak adlandırılmaktadır. Ucuz yönetici koltukları arasında fazlasıyla dikkat çeken bu öge kapsamında en uygun seçeneklere erişmek mümkün olmaktadır.

Kobra ofis makam koltuğu dahilinde her zaman bu şartların karşılanabilecek olması görülebilecek ve etkisini de devamlı olarak hissettirebilecek yapıda yer alacaktır. Kobra ofis makam koltuğu sayesinde her zaman kullanışlı ve görsel açıdan sade olmasına rağmen uyum sağlayabilen bir detay olarak ifade edilmektedir. Büro yönetici koltuğu olarak da ifade edilen bu modelin sorunsuz bir biçimde kullanılmasından ötürü etkisi hemen hissedilebilmektedir. Kullanıcıların aradıkları kriterlere sahip olarak gündeme gelen bu unsur sayesinde her zaman benzersiz bir sonuç elde etmek söz konusu olacaktır. Kullanışlı yapısı ve kolay tasarımı dahilinde de kendini gösterebilecek evrede de gündeme gelebilecek türde de yer alacaktır.

Ofis Makam Koltukları Özellikleri Nasıl Olmalı?

Ofis makam koltuğu iskelet yapısı metalden olup yüzeyi poliüretan sünger ile kapanmaktadır. Kobra makam koltuğu kolları gövdeyle bir bütün olup yüzeyle beraber döşenmektedir. Büro makam koltuğu sırt yapısı olarak rahat oturmaya uygun ergonomiktir ve modern bir görünüme sahiptir.

Makam koltuğu mekanizmasında yatar özelliği olan çift kollu tilt mekanizma kullanılır. Yönetici koltuk ayağı parlak metalden oluşmaktadır. Oldukça sağlam bir gövdesi ile mekanizma ve ayak yapısına sahip olan ofis koltuğu imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Büro Yönetici Koltukları İmalatı ve Teslimatı Yapılır mı?

Büro yönetici koltukları stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Ortalama üretim süresi 7 iş günüdür. İmalat süresi sipariş sayısına, imalat kapasitesine göre değişebilmektedir. Üretim alıcının talebi doğrultusunda yapılacağı için ofis koltuk özellikleri kişiye göre belirlenir. Dolayısıyla kişiye özel üretim olan ofis koltukları için iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis koltukları teslimi imalat adresimizden yapılır. İstanbul içi siparişlerde yeterli sayıda veya toplam tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışından verilen siparişler paketlenmiş şekilde nakliye firmasıyla alıcıya gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır. Makam koltukları paketlemesi alt ayak kısımları demonte halinde gönderilir. Montajı oldukça basit olup nakliye tutarının düşük çıkması için demonte gönderilmektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi