Menü
Sepetiniz

Klinik Lobi Bekleme Koltuğu

Klinik Lobi Bekleme Koltuğu
Klinik Lobi Bekleme Koltuğu
Klinik Lobi Bekleme Koltuğu
Klinik Lobi Bekleme Koltuğu
Klinik Lobi Bekleme Koltuğu
Klinik Lobi Bekleme Koltuğu
Klinik Lobi Bekleme Koltuğu
Klinik Lobi Bekleme Koltuğu

Klinik lobi bekleme koltuğu, sağlık kurumlarına uygun olarak dizayn edilen ofis kanepesi mor ile beyaz detaylarını içeren ideal bir tasarımı kapsamaktadır. En rahat ofis koltuğu modelleri arasında da başı çeken bu tasarım, en uygun şartları sunabilmektedir. Ofis koltuğu imalatçıları tarafından meydana getirilen bu model, bekleme sürecinde sıkıntı yaşamayı engelleyecektir. Hem göze hitap eden hem de herhangi bir rahatsızlık uyandırmayan lobi koltuğu, en ideal kanepe tipleri içerisinde yer almaktadır. Kullanıcıların arzu ettikleri sonuçlara ulaşmasında da önemli bir boyutta varlık göstermektedir.

Kullanıcıların arzu ettikleri türde varlık gösteren bu koltuk seçeneği, aynı zamanda da eşsiz bir kullanım ortaya koyabilmektedir. Bu tip ofis koltuğu deri seçenekleri, her zaman etkisini hissettirebilmektedir. Bekleme sürecinde konfora erişmek isteyen kişilere en makul sonuçları sağlayabilmektedir. Kullanıcıların bu süreci keyifli bir şekle bürünmeleri ve herhangi bir sıkıntı yaşamamaları konusunda önemli bir yapıda bulunmaktadır. Döşemeleri ve içeriği sayesinde her zaman uzun vadeli etkisini gösterebilecektir. Kullanıcıların tam olarak zevkine uygun bir biçimde de imal edilmesiyle bilinmektedir.

Lobi Bekleme Koltuğu Özellikleri

Klinik lobi bekleme koltuğu birinci sınıf masif gürgen ağacından gövdeye sahip olup imalatında kullanılan süngerler konumuna göre farklı kalınlıklarda olsa bile kalite olarak en az 28 dansite yoğunluğundadır. Ofis bekleme koltuğu imalatında birinci sınıf suni deri ve kumaşlar kullanılır. Yüzey döşeme malzemeleri hem kalite hemde temizlik bakımından oldukça kullanışlıdır. Bekleme koltuğu tasarım aşamasında modern görünüm, sağlamlık ve rahatlık dikkate alınmıştır. Modern görünümü ve kalitesiyle siz memnun kalacağınız gibi rahat oturumu ile ziyaretçiler memnun kalacaktır. Ofis kanepesi her ne kadar otel ve hastane lobi bekleme alanlarında tercih edilmiş olsa da ofislerde ve okul girişlerinde de çok sık tercih edilmektedir.

Lobi Bekleme Koltuğu Hazırda Bulunur mu?

Klinik lobi bekleme koltuğu da dahil olmak üzere sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları ve ofis kanepeleri stokta hazır bulunmayıp siparişler beraber üretilir. Siparişle beraber üretim birçok avantajı da beraber getirir. Öncelikle ofis koltuğu sizin belirleyeceğiniz renklerde ve özelliklerde üretilir ki bu mekanınıza istediğiniz özellikte koltuk almanızı sağlar. Siparişle imalatın dezavantajı ise zaman sıkıntısı ve özel imalat olan ürünlerde iade ve değişimin mümkün olmamasıdır. Ofis koltuklarının imalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Bu imalat süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltuklarının teslimatları firmamızın adresinden sağlanmaktadır. Ancak İstanbul için farklı bir uygulama mümkündür. Sipariş sayısına veya sipariş tutarına göre İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından sağlanabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli nakliye firması tarafından alıcıdan tahsil edilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi