Menü
Sepetiniz

Kare Ofis Tekli Kanepeleri

Kare Ofis Tekli Kanepeleri

Kare ofis tekli kanepeleri, ofislerin görüntüsünü değiştirebilecek ve daha muazzam bir hale getirecek olan bu model, her zaman görsel bir detay olarak ilgi çekecektir. Aynı zamanda da konforundan ödün vermek istemeyen kullanıcılara dayalı olarak da istenilenleri sağlayacaktır. Ofis koltuğu ucuz olarak kullanıcılara sağlanabilecektir. En rahat ofis koltuğu olarak bilinen bu model, fiyat konusunda da en ideal seçenekler arasında değerlendirilebilecektir. Böylelikle herkesin temin edebileceği ve gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir yapıda varlık gösterebilecektir. Genel olarak herkesin aradıklarını karşılayabilecek düzeyde de kendini gösterecektir.

Kare ofis tekli kanepeleri konusunda tercihte bulunacak olan kişilerin olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmaları muhtemel değildir. Ofis koltuk modelleri arasında başı çeken bu tasarım, her zaman eşsiz işlevi sayesinde ilgi görmektedir. Kullanıcıların en yeterli seçeneklere erişmelerinde muhakkak talep edilebilmektedir. Kolaylıkla sipariş edilen bu modeller, birkaç iş günü içerisinde belirtilen adreslere teslim edilebilmektedir. İlk andan itibaren de etkisini hissettirerek, ne kadar rahat olduğunu gösteren bir model olarak adından söz ettirmektedir.

Ofis Tekli Kanepe Özellikleri

Kare ofis tekli kanepe gövdesi fırınlı gürgen masif ahşaptan yapılmaktadır. Ofis kanepesi oldukça sağlam bir gövdeye sahip olup tasarım aşamasında oturum rahatlığı ve ihtişamlı görünüm de düşünülmüştür. Ofis tekli kanepe imalatında kullanılan malzemeler TSE normlarında olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis kanepesinde oturma ve sırt kısmında kullanılan süngerler farklı kalınlıkta olsa bile en 28 dansite yoğunluğunda gri süngerler kullanılır. Ofis koltukları döşemesinde kullanılan döşeme derisi veya kumaşı TSE belgeli olup sağlamlık, kalite ve temizliğinin yapılması kolaydır. Kare ofis tekli kanepesinin ikili modeli olan kare ikili ofis kanepeleri modeline linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ofis Koltukları İmalatı Nasıl Olur?

Sayfamızda bulunan ofis koltukları stokta hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Ofis koltukları renkleri, ölçüleri, özellikleri ve miktarı alıcının talebi doğrultusunda belirlenerek üretilir. Kişiye özel olarak üretildiğinden özel üretimlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatı siparişle beraber yapılacağı için imalat belirli bir süre almaktadır. Ofis koltuk imalatı ortalama 1 hafta sürmektedir. Ancak imalat süresi sipariş sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimini firma adresimizden gerçekleştirmekteyiz. Ancak yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilirse İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu alıcıya teslimi için nakliye firmaları kullanılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır. Sayfamızda bulunan ofis kanepeleri modellerine linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi