Menü
Sepetiniz

Kapitone Ahşap Makam Koltuğu

Kapitone ahşap makam koltuğu, iş ortamınıza biraz zenginlik kazandırmak için ahşap kolçaklara ve rafine dikiş ayrıntılarına sahiptir. Kırık beyaz ile ahşabı bir araya getiren makam koltuğu, kendinize ait zevkleri ofisinizde yansıtmanıza olanak tanır. Sağladığı konfor ve şıklıkla kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bu model, vazgeçilmeziniz haline gelecek. Ahşabın klasik ve kaliteli yapısını yansıtan Kapitone ahşap makam koltuğu, kolçak kısmında süslemelere sahiptir. Ayarlanabilir yüksekliği ile Kapitone ahşap makam koltuğu, daha yeni seçenekler arayanlara, sıcak ve rahatlık sağlayan oldukça kaliteli görünümlü kumaşa sahip bir koltuğa sahip olma fırsatı sunuyor. Otoritenizin altını çizmeye yarayan ahşap makam koltuğu ile çalışanlarınıza ve ziyaretçilerinize ince zevklere sahip olduğunuzu gösterin. Tekerlekler, zemini çizmemek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Nemli bez ile temizlenebilir.

Kapitone Makam Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Kırık beyaz - Ahşap
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Mevcut
  • Tekerlek: Mevcut
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta Yumuşak
  • Ayak tipi: Yerden Yüksek
  • Sırt tipi: Yüksek sırtlı

Kapitone makam koltuğu gövdesi monoblok ahşap kontradan oluşmaktadır. Kontra ölçüleri ve kavisi standart bir insan vücut yapısına uygun normda preslenmiş olup süngerler ile takviyesi yapılan makam koltuğunun kullanımı oldukça rahattır. Makam koltuğunun kolları ve ayakları masif ahşaptan oluşup talep edilen renklerle cilalanır. Ofis makam koltukları imalatında kullanılan mekanizma çift kollu tilt mekanizma olup koltuğu istenilen ayarda yatık veya dik şekilde sabitleyebilmemizi sağlar.

Ofis Koltukları İmalatı

Ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stokta bulunmayıp siparişle beraber hazırlanır. Bunun en büyük avantajı alacağınız ürünü mekanınıza ve zevkinize uygun şekilde hazırlatma imkanı sağlar. Dezavantajlarından biri imalat için gereken zamandır. Ofis koltuk imalatı ortalama 1 hafta olmaktadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluğuna göre değişir. Diğer avantajı ise kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firmamızın adresinden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına veya toplam tutara göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu temizlik ve paketleme işleminden sonra teslimat için nakliye araçlarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi