Menü
Sepetiniz

Ilgaz Patron Ofis Kanepeleri

Ilgaz patron ofis kanepeleri, suni deri döşemelerini barındıran bu model, büroların yönetici odalarına en fazla yakışan tasarımlar arasında sayılabilmektedir. Suni deri ofis koltukları arasında da başı çeken bu model, herkesin istediği sadeliğe ve şıklığa sahip olarak adından söz ettirmektedir. Ofis koltukları deri ile bütünleşince ortaya çıkan bu model aynı zamanda da dekoru doğrudan değiştiren bir tasarım harikası olarak ifade edilmektedir. Her zaman memnuniyet yaratan bu kanepe seçeneği, tek kişinin rahat bir biçimde oturması için uygunluk arz edebilmektedir.

Ofis ya da bürolarda yaygın olarak tercih edilen bu model sayesinde en elverişli kullanımlar ortaya konulabilmektedir. Ofis koltuk imalatçıları tarafından eşsiz ve kusursuz olarak meydana getirilen bu model, fiyat konusunda da beklenilenleri verebilecek ölçüttedir. Kullanıcıların rahatlıklarına erişebilmeleri ve herhangi bir sorun yaşamamaları konusunda önemli detayları içerisinde barındırabilmektedir. Kusursuz bir kullanımı uzun vadede sağlayarak, en etkili kanepe biçimleri arasında başı çekebilmektedir. Her an kullanımda olan bu kanepe tipleri, herkesin aradığı türde olmasıyla da beğeni toplamaktadır.

Ofis Tekli Kanepe Özellikleri

Ofis tekli kanepe gövdesi fırınlı gürgen ağacından yapılmaktadır. Ağaçlar kalın latalardan oluşup birbirlerine ithal ağaç tutkalı ve zımbalarla tutturulur. İnsan vücut yapısına uygun açıda ve ölçülerde tasarlanmıştır. Oturumu oldukça rahat olup sağlamlığıyla da uzun seneler kullanabilirsiniz. Ofis tekli kanepe imalatında kullanılan süngerler konumuna göre 28 dansite yoğunluğunda olup 8 santim kalınlığındadır. Tekli kanepe gövdesi sünger ile kaplanırken döşeme deri kumaşın içine ilaveten bel destek süngeri bulunur. Ofis kanepesi imalatı firmamız tarafından yapılıp istenilen renklerden üretilir.

Tekli Ofis Kanepesi Ölçüsü

Tekli ofis kanepesi genişliği 105 santim, ofis kanepe derinliği 80 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Ofis tekli kanepe ölçüleri sünger ve döşeme malzemesi esnemesine göre ölçülerde bir kaç santim farklılık olabilir.

Sayfamızda bulunan ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ofis koltuklarında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ofis koltukları istenilen renklerde ve adetlerde üretilir.

Ofis Kanepeleri İmalat süresi

Ofis kanepeleri imalatı sıfırdan yapılıp imalat için ortalama 1 hafta süre gerekmektedir. Sipariş sayısına, üretim kapasite yoğunluk durumuna göre imalat süresi değişmektedir. Tekli ofis kanepeleri imalatı siparişle alıcının talebi doğrultusunda gerçekleşeceği için özel üretim sınıfına girmektedir. Özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimi firma adresimizde yapılmaktadır. Sipariş sayısına veya toplam tutara göre İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra ürün gönderim için nakliye firmasına teslim edilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Yüksek adetli alımlarda ve proje bazlı çalışmalarda özel tasarım ofis koltukları imalatı gerçekleştirilir. Ilgaz patron ofis kanepesinin ikili modelini https://www.ucuzofiskoltuklari.com/ilgaz-ikili-ofis-kanepeleri linkinden inceleyebilirsiniz. Ofis kanepeleri için makam koltuğu veya fileli koltuk arıyorsanız linklerden ürünleri görebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi