Menü
Sepetiniz

İkili Cafe Lobi Koltuğu

İkili Cafe Lobi Koltuğu

İkili cafe lobi koltuğu, insanların rahatlıkla vakit geçirebilmeleri ve diğer insanlarla buluşmalarını uzun tutmaları evresinde koltukların etkisi kaçınılmaz olmaktadır. Bu evrede İkili Cafe Lobi Koltuğu da en yeterli sonuçları sağlayabilme konusunda dizayn edilmiştir. Suni deri ofis koltukları arasında yer alarak en seçkin modeller arasında baş gösteren bu tasarım, ofis koltuk imalatçıları tarafından genel olarak ilgi çekmektedir. Aynı zamanda da kullanıcı odaklı bir tasarım harikası olarak herkesin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilecek bir sıfata da sahip olarak gündeme gelebilmektedir.

Cafelerde de gerekli kullanımda olan koltuklar konusunda seçim yapmak oldukça zorludur. Cafe berjer koltukları deri kapsamında yer alan bu modellerin cafelerde de en uygun biçimde kullanıldığı bilinmektedir. Her cafenin ambiyansına uygun bir biçimde imal edilen bu tasarım, sadeliğini eşsiz bir biçimde lanse etmesi bakımından yeterli olarak görülebilmektedir. Sadeliğin büyüleyici etkisi sayesinde her kullanıcının çarpıcı olarak adlandırdığı bir model olarak dikkat çekmektedir. Bundan dolayı da yaygın olarak talep gören bir model olarak tanımlanan koltuk çeşididir.

Otel Lobi Koltuğu Özellikleri

Otel lobi koltuğu fırınlanmış masif gürgen ağacından yapılmaktadır. Gövde yapısı insan omurgasına uygun formda hazırlanmıştır. Ofis kanepesinde rahatlık, konfor ve sağlamlık ön plana alınarak tasarımı yapılmıştır. Cilalı masif ahşap ayakları, birinci sınıf döşeme işçiliği ve malzemesi ile lobi alanlarında bekleme koltuğu olarak da seçilmektedir.

Lobi koltuğu üretiminde kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Lobi Bekleme Koltuğu Ölçüleri

Lobi bekleme koltuğu genişliği 140 santim, derinliği 75 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Koltuk ölçüleri sünger ve deri esneme özelliklerine göre bir kaç santim farklılık gösterebilir. Cafe koltuğunun oturumu hem rahat olup hem de az kaplamasıyla oldukça sıklıkla tercih edilir.

Cafe koltukları stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Müşterinin talebi doğrultusunda istenilen renklerde, özelliklerde ve adette üretileceği için özel üretim sınıfına girmektedir ve özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Koltukları Üretim Süresi

Ofis koltukları siparişle beraber üretildiği için hemen teslimi mümkün olmayıp üretim süresi bulunmaktadır. Ofis koltukları üretim süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna göre üretim süresi değişmektedir.

Ofis Koltuğu Teslimi

Ofis koltuğu teslimi firma imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına veya toplam tutara göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalattan çıkan ofis koltuk modelleri gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Yüksek adetli siparişlerde veya proje bazlı çalışmalarda özel tasarım ofis koltukları imalatı yapılmaktadır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi