Menü
Sepetiniz

Harput Ofis Yönetici Koltukları

Harput Ofis Yönetici Koltukları

Bizon renkli Harput ofis yönetici koltukları çalışma alanınıza şık bir hava katmak ile birlikte çalışma ortamınıza karakter ve zarafet getirecek. Geliştirilmiş koltuk ayarları sayesinde yönetici koltuklarını, istediğiniz yükseklik ve pozisyon ayarında kullanabilirsiniz. Bu sayede her boy ve tipte kullanıcı için yüksek fayda sağlar. Aynı zamanda sırt yapısı, koltuğun geriye eğim direncini ayarlayarak bel ve sırtınızın rahat etmesine olanak tanır. Ahşap ya da halı kaplı yüzeyler başta olmak üzere her türlü zeminde kolay hareketlilik için beş adet çift tekerlek ile donatılmış olan Harput ofis yönetici koltuğu, yenilikle başlar ve biter. Çift tekerlekleri 5 Yıldızlı siyah naylon tabandan üretilmiş ve zemini çizmemek üzere dizayn edilmiştir. Yapısı ve rengi ile ofisinizin havasını değiştirecek. Harput ofis yönetici koltuğunu keşfedin.

Harput Ofis Makam Koltuğu Özellikleri

Harput ofis makam koltuğu gövdesi çift katmanlı monoblok tahtadan oluşmaktadır. Monoblok tahta standart bir insan vücuduna uygun yapıda hazırlanmakta olup klasik bel ağrıları ve oturma sıkıntıları dikkate alınarak geliştirilmiş en iyi eğim ve ölçülerde hazırlanmıştır. Ayrıca oturma ve sırt kısmına kullanılan birinci sınıf gri süngerler ile hem bel desteği hemde oturma rahatlığı takviyesi yapılmaktadır. Makam koltuğu döşeme derisi birinci sınıf suni deri olup talep edilen renklerde ve özelliklerde ofis koltuğu imalatı yapılmaktadır. Ofis makam koltuğu kolları ve ayağında masif ahşap tasarlanmış olup bunlar cila ile renklen dirilmektedir.

  • Renk: Bizon
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Mevcut
  • Koltuk yumuşaklığı: Ekstra Yumuşak
  • Tekerlek: Mevcut
  • Ayak tipi: Yerden Yüksek
  • Sırt tipi: Ergonomik sırtlı

Ofis Makam Koltukları İmalatı

Ofis makam koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bereket ofis olarak ofis koltukları modelleri stoklu bulunmayıp tamamen siparişle üretilir. Koltuk üretimi alıcının talebi doğrultusunda istenilen renklerde, özelliklerde ve miktarda yapılmaktadır. Kişiye veya kuruma özel imalat olan ofis koltuklarında iade ve değişim mümkün değildir. Ofis makam koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli veya normlara uygun şekilde imal edilmiştir. Ofis koltuk modelleri imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti ile güvence altına alınmıştır.

Ofis koltukları imalatı siparişle beraber gerçekleşeceği için imalat süresine ihtiyaç vardır. Ofis koltukları imalatı ortalama 1 hafta sürmektedir. Ancak imalat süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısı veya toplam tutar dikkate alınmakta olup teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde teslimatlar nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Hazırlanan ofis koltuğu gönderim için firmaya teslim edilir. Taşıma bedeli ürünün alıcıya tesliminde alıcıdan tahsil edilir. Ofis koltukları kullanıma hazır şekilde alıcıya gönderildiği için her hangi bir malzeme ile kurulum yapmanıza gerek yoktur. Koltuğun ayak ve amortisörünü yerine oturttuktan sonra üstüne koltuğu yerleştirip kullanabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi